Saçım beyazlıyor

mwrat

Femtopat
Daha fazla  
Daha 15 yaşındayım ancak saçım beyazlıyor ve kulağımda az da olsa kıl çıkıyor bunun sorunu nedir? Genler desem annem babam da hiç yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-2 tane tel çıkıyorsa ırsidir endişelenmene gerek yok, bende de olmuştu. Sülalede birisine çekmişsindir. İlla anne babaya bakmaya gerek yok misal ben ikisine de benzemem. Onlar kumral ve açık tenli normal insanlar olmasına rağmen ben kurt adam gibi kıllı ve esmerimdir.

O yaşlarda bende de olmuştu. Uzaktan bakıldığında bile fark ediliyordu. Saçım siyah beyaz karışıktı nerdeyse. Dönem dönem olduğunu düşünüyorum. Stres yapıyorsan bazı konuları biraz kendini rahatlatmaya çalış.

Dökülmesinden çok daha iyidir. Doktora görünmen de fayda var.

O yaşlarda bende de olmuştu. Uzaktan bakıldığında bile fark ediliyordu. Saçım siyah beyaz karışıktı neredeyse. Dönem dönem olduğunu düşünüyorum. Stres yapıyorsan bazı konuları biraz kendini rahatlatmaya çalış.

Stresten olabilir.

Stresten kurtulamıyorum ailemizin durumu kötü bende o yüzden okulu bırakıp çalışmaya başladım artık ne zamanım oluyor ne de mutlu olabilmem için bir sebep kaldı hiçbir şey yapamıyorum günüm başka çocuklara özenmekle geçiyor ne zaman bir şey desem aileme bunu kim yapıyor bunu kim yiyor gereksiz şeyler alma gibi şeyler duyuyorum.

Stres öyle bir şey ki; vertigo, huzursuz bacak sendromu, saç dökülmesi, seboreik dermatit gibi çözümü olmayan lanet hastalıklara sebebiyet veriyor. Her hastalığın en büyük sebebi.

Umarım geçer yakın zaman da hepsinin ailem yüzünden olduğunu düşünüyorum derslerim çok güzeldi üniversiteyi kazanıp şehir dışına gitme hayalim vardı ancak öyle ailemden kurtulabilirdim oda yalan oldu maddi sıkıntıdan bırakmak zorunda kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı