Gençer Gaming güvenilir mi?

Ürünler gönderilir gönderilmez bir şey demiyorum ama 8 gün oldu ve para iadesi bekliyorum. Özellikle para iadeleri firmanın ne kadar güvenilir olduğunu belirler. Biraz düşünün derim. Bu yorumlara bakarak malzeme aldık ardından kargo çıkmadan iptal ettik ve rezil olduk.

Konuyu hortlatmak gibi olmasın da para iadesi site değil bankalık olay.

Dolandırıcı gibi değiller. Hakkında kısmına baktım n11 trendyol gibi sitelerde de mağazaları varmış.
Asla değiller. Sahiplerini tanıyan ve mağazalarına defalarca gitmiş birisiyim. Gerçekten bu sektöre isteyerek atılmışlar.

Sizin gönderdiğiniz ürün cl16,internet sitesindede cl16 olarak geçiyor ve farklı frekans değerlerindeki cl değerleri farklı bu da internet sitenizde bilgi olarak yazmıyordu,benim sahip olduğum ramle bütün kodlarına kadar aynıydı,yanibahsettiğiniz gibi cl18 değildi,resimlerde ektedir.ben dual channel çalışmadığını belirttim pc den anlayan birisinden yardım istedim ve görselleri attım,siz ürün açılmış iade edemezsiniz dediniz.benim paylaştığım görselde sizin kurumsal herkesin google a yazdığında ulaşabileceği telefon numarası yazıyor ekran görüntüsü almış bulunmaktayım.

ayrıca benim bu gibi forumlarda bu şekilde yorum yazıp anlatmam gerekiyordu sizin o parayı geri iade etmeniz için,oysaki gülerek telefonda istediğiniz yere şikayet edebileceğimi söylemiştiniz,madem sonuçlardan bu kadar rahatsız olucaktınız parayı gönderip bu şekilde haklıymış gibi üste çıkmaya çalışan rezalet bir mesaj yerine ürünü iade alabilir veyada,görselleri ürünü açtığıma kanıt olarak kullanmak yerine bana yardımcı olmayı deneyebilirdiniz.üründe tek bandrol olduğu belirttim sizse ürünü açtığımı söylediniz,bir de burada sanki böyle bir konuşma olmamış,whatsapptan sanki bana cevap vermişsiniz gibi ikinci el olduğunu yazmamışsınız diyorsunuz.zaten telefonda konuşuldu,ikinci el olduğunuda söylemedim siz üründe çift bandrol olduğunu söylediniz ve ürün çift bandrole sahip değildi,buda ürünün açıldığını kanıtlıyor,jelatini falanda yoktu.buradada sanki böyle bir konuşma olmamış gibi yazıyorsunuz?hala neyi savunuyoısunuz?neyi savunuyorsanız artık mahkemede savunursunuz.

gönderdiğiniz paranın hiçbir kıymeti yok,ben bu kadar mesaj yazdıktan sonra bunun gibi bir mesajla cevap vererek değil 1000-100.000.tl göndersenizde değişen hiçbirşey olmaz,paylaştğınız görseli derhal kaldırınız,gerçi kaldırmayadabilirsiniz screenshot almış bulunmaktayım, kişisel verilerin ihlalini yapmış bulunmaktasınız,benim paylaştığım görselde kurumun googledan yazarak ulaşabileceği telefon numarası yer alıyordu.hukuki süreç başlatacağım.beni bugün arayıp benden özür dilemeye çalıştınız,pazartesi ise bu saçma rezil tavırla buraya mesaj yazmışsınız,bir sürü insanın emeği var diyorsunuz 8-10 kişi çalışıyor diyorsunuz ama böyle rezil bir yazıyıda pazartesi yazacak cürreti kendinizde görebiliyorsunuz_dengesiz ve kurumsallıktan uzak faydacı iğrenç bir tutum.benim parayı gönderdiğinizden siz arayana kadar haberim bile olmadı,siz aradıktan sonrada yazdığınız bu rezaleti gördüm,benide arayıp isterseniz ürünü gönderebilirsiniz vs diyorsunuz iade etmek istiyorsanız,mahkemede delil olarak kullanılacak,bilginize,maalesef gönderemiyorum.

Eki Görüntüle 1517594

Eki Görüntüle 1517588

Kişisel verilerinizi böyle forum köşelerinde paylaşan bir firmayı biride bana durduk yere savunmuştu, ve o kişi bu konu altında tıpatıp aynı benzer sözleri kullanmış. Sanırım bu arkadaş firmadan besleniyor olsa gerek. Çünkü böyle bir olay üzerine bile hala pekiştirmeye çalışıyor, burada yanında olunması gereken kişi ne olursa olsun sizsiniz. Ben de bugün aynı firma hakkında bir arkadaşın sorduğu soruya cevap vermiştim. Kısacası firmanın ürünü göndereceğini ama garanti konusunda sıkıntı yaratma olasılığının bir tık sorun yaratabilir olmasından bahsettim, bu yüzden köklü olan siteleri tercih edebilirsin fln demiştim. Bunun üzerine bu konuda yazan bir arkadaşın gelip bana kahkaha attığını gördüm. Ben de şaşırdım ve neden kahkaha atıyorsun diye sordum. Arkadaş benim niyetimin kötü olduğunu sandı ve İtopya gibi siteleri örnek vererek bu firmaların garantide sıkıntı yapıp yapmadığını bana sordu. Ben bunu iddaa etmedim, en azından köklü firmalar böyle şekil A da görüldüğü gibi forum koşelerinde tüketicilerine karşı böyle davranmıyor, özellikle kişisel bilgilerini herkesin gözleri önüne sermiyor. Bu yasa dışı bir tutumdur bir firma içindir, yani kısacası suçtur. Bunlardan bir haberdar olan firma ne kadar tutarlı olabilir ilerisi için mesela ? Ama arkadaş burada bile hala pekiştirmek için can atıyor. Tamam da bu konu bile apaçık ortada yani, suç yahu firma yetkilisinin bu bilgileri bu şekilde paylaşması. Tüketicinin resmen telefon numarası görünüyor :) Sonra kalkmış bana yeni firmaları kötülüyormuşum, yok büyük firmaları savunuyormuşum kafalarına girip manipüle ediyor. O zaman burada kendi gibi tüketiciyi hala neden görmezden gelip küçük firmasını korumaya çalışıyor ? Bu kendisine göre çok doğru bir şey ise gitsin kendi telefon bilgilerini forum koşelerinde dağıtsın küçük firması gibi.

Asla değiller. Sahiplerini tanıyan ve mağazalarına defalarca gitmiş birisiyim. Gerçekten bu sektöre isteyerek atılmışlar.

Bu sektörde başka hangi firmanın tüketicisine ait bilgilerini böyle forum köşelerinde paylaştığını gördün ? Sanırım ilk kez bir firmanın mağazalarına gitmiş birisin. Ya da bir firmanın tüketicisine nasıl davranması gerektiğini bilmiyorsun tıpkı pekiştirdiğin firma yetkilisi gibi. Bu sektöre nasıl atıldıklarının bir önemi yok. İstemeyerek atılacak değil herhalde kimse. Ama böyle bir tutum kabul edilebilir olamaz. Yasalar var, ki olmasa bile öyle olması gerek. Kendi kişisel numarasını paylaşsın mesela bu ekran görüntülerini paylaşan firma yetkilisi ? Madem bu kadar basit, gitsin her forumda olay olsun ve üzerine paylaşsın. Burada tüketicinin başına her türlü şey gelebilir. Şimdi sana göre ve firma yetkisinin düşüncesizliğine göre "ne olur yaaa" dersiniz, ama burada bir sürü kullanıcı var. Kimin ne olduğunu bilemeyiz, psikopatlar bile olabilir, bu durumu takıntı haline getirip tüketici konumunda olan bu arkadaşı her türlü rahatsız edebilir. Olabilir yani bir çok şey, olmayacak diye bir şey yok. Bunun aksini düşünen rahat biri varsa o zaman herkes kişisel telefonunu paylaşsın böyle yerlerde.

Son düzenleme:
Adam seni rezil etmiş. Gidip yanlış RAM'i alıp çalıştıramamışsın. Üstüne bir de ikinci el kutusu açık ürün gönderdiler diye iftira attın. Adam senin ipliğini pazara çıkarınca şimdi de RAM'in CL 18 olduğunu iddia ediyorsun. Adama attığın konuşmada iki RAM'inde CL 16 olduğunu yazıyorsun. Buraya 18 yazıyorsun. Sen iflah olmazsın kardeş, hayatta başarılar. 3 kuruş için insan kendinden ödün vermemeli.

Bence bir yorum yazmadan önce yazılanları okuyun ve anlayın ondan sonra yorum yazın. Çünkü böyle bir yorumu yazabilmek için okuma ve anlama kısmında sorun yaşamanız gerekiyor.

Eğer bu basit beceriden yoksunsanız birisiyle tartışmaya girişmemeniz faydanıza olacaktır.Konuşmanıza dikkat ediniz.

Kişisel verilerinizi böyle forum köşelerinde paylaşan bir firmayı biride bana durduk yere savunmuştu, ve o kişi bu konu altında tıpatıp aynı benzer sözleri kullanmış. Sanırım bu arkadaş firmadan besleniyor olsa gerek. Çünkü böyle bir olay üzerine bile hala pekiştirmeye çalışıyor, burada yanında olunması gereken kişi ne olursa olsun sizsiniz. Ben de bugün aynı firma hakkında bir arkadaşın sorduğu soruya cevap vermiştim. Kısacası firmanın ürünü göndereceğini ama garanti konusunda sıkıntı yaratma olasılığının bir tık sorun yaratabilir olmasından bahsettim, bu yüzden köklü olan siteleri tercih edebilirsin fln demiştim. Bunun üzerine bu konuda yazan bir arkadaşın gelip bana kahkaha attığını gördüm. Ben de şaşırdım ve neden kahkaha atıyorsun diye sordum. Arkadaş benim niyetimin kötü olduğunu sandı ve İtopya gibi siteleri örnek vererek bu firmaların garantide sıkıntı yapıp yapmadığını bana sordu. Ben bunu iddaa etmedim, en azından köklü firmalar böyle şekil A da görüldüğü gibi forum koşelerinde tüketicilerine karşı böyle davranmıyor, özellikle kişisel bilgilerini herkesin gözleri önüne sermiyor. Bu yasa dışı bir tutumdur bir firma içindir, yani kısacası suçtur. Bunlardan bir haberdar olan firma ne kadar tutarlı olabilir ilerisi için mesela ? Ama arkadaş burada bile hala pekiştirmek için can atıyor. Tamam da bu konu bile apaçık ortada yani, suç yahu firma yetkilisinin bu bilgileri bu şekilde paylaşması. Tüketicinin resmen telefon numarası görünüyor :) Sonra kalkmış bana yeni firmaları kötülüyormuşum, yok büyük firmaları savunuyormuşum kafalarına girip manipüle ediyor. O zaman burada kendi gibi tüketiciyi hala neden görmezden gelip küçük firmasını korumaya çalışıyor ? Bu kendisine göre çok doğru bir şey ise gitsin kendi telefon bilgilerini forum koşelerinde dağıtsın küçük firması gibi.

Bu sektörde başka hangi firmanın tüketicisine ait bilgilerini böyle forum köşelerinde paylaştığını gördün ? Sanırım ilk kez bir firmanın mağazalarına gitmiş birisin. Ya da bir firmanın tüketicisine nasıl davranması gerektiğini bilmiyorsun tıpkı pekiştirdiğin firma yetkilisi gibi. Bu sektöre nasıl atıldıklarının bir önemi yok. İstemeyerek atılacak değil herhalde kimse. Ama böyle bir tutum kabul edilebilir olamaz. Yasalar var, ki olmasa bile öyle olması gerek. Kendi kişisel numarasını paylaşsın mesela bu ekran görüntülerini paylaşan firma yetkilisi ? Madem bu kadar basit, gitsin her forumda olay olsun ve üzerine paylaşsın. Burada tüketicinin başına her türlü şey gelebilir. Şimdi sana göre ve firma yetkisinin düşüncesizliğine göre "ne olur yaaa" dersiniz, ama burada bir sürü kullanıcı var. Kimin ne olduğunu bilemeyiz, psikopatlar bile olabilir, bu durumu takıntı haline getirip tüketici konumunda olan bu arkadaşı her türlü rahatsız edebilir. Olabilir yani bir çok şey, olmayacak diye bir şey yok. Bunun aksini düşünen rahat biri varsa o zaman herkes kişisel telefonunu paylaşsın böyle yerlerde.
Bana birisi firma yetkilisi olduğunu söyleyip rastgele bir numarayla benimle iletişime geçti,kurumun bu kadar düşeceğini düşünmediğim için onları suçlamayı düşünmüyorum belki rakip bir firma benim onları dava etmemi istediği içinde yapmış olabilir veya para koparmaya çalışan birisi konuyu okuyup benden bir talepte bulundu vs vs detaya inmiyorum.

Ancak bunun gibi birkaç saçma aramaya daha mağruz kalırsam kimin ne amaçla beni aradığını umursamıycam.Bunuda bildirmek isterim.

Son düzenleme:
Bence bir yorum yazmadan önce yazılanları okuyun ve anlayın ondan sonra yorum yazın. Çünkü böyle bir yorumu yazabilmek için okuma ve anlama kısmında sorun yaşamanız gerekiyor.

Eğer bu basit beceriden yoksunsanız birisiyle tartışmaya girişmemeniz faydanıza olacaktır.Konuşmanıza dikkat ediniz.

Bana birisi firma yetkilisi olduğunu söyleyip rastgele bir numarayla benimle iletişime geçti,kurumun bu kadar düşeceğini düşünmediğim için onları suçlamayı düşünmüyorum belki rakip bir firma benim onları dava etmemi istediği içinde yapmış olabilir veya para koparmaya çalışan birisi konuyu okuyup benden bir talepte bulundu vs vs detaya inmiyorum.

Ancak bunun gibi birkaç saçma aramaya daha mağruz kalırsam kimin ne amaçla beni aradığını umursamıycam.Bunuda bildirmek isterim.
Pardon o zaman ben direkt o kısmı okudum. Özür dilerim.

Üstteki yazı sizinle alakalı değil, özür dilenecek bir şey yok. Onu başka bir şahısa yazdım otomatik birleştirdi.

Yani benimde aklım almadı bir firmanın tüketicinin kişisel telefonunu böyle paylaşmasını. Neyse doğru neyse onun yanındayız. Umarım bu sorun ortaya çıkar. Benimde kafam allak bullak oldu geçenlerde yine bu firma hakkında yazmıştım ama ben direkt kötüler gibi şeyler yazmadım. Nedense 300-400 daha az verin köklü firmalardan alış veriş yapın daha ii olabilir dedim diye birileride sanırımbu konu üzerinden benden şüphelenerek yazmış :D Ortalık iyice karışır gibi oldu anladığım kadarıyla. Neyse bekleyelim ve görelim. Kimsenin günahına girmek istemem ortada net bir şey yokken.

hala neyin güvenirliğinden bahsediyorsunuz?Tanıdığınız o kişiler suç işlediler?bir sayfa geriye tıklamanız yeterli.

Firma yanlış yaptı,dalga geçti,suç işledi,yalan söyledi,daha ne yapması gerekiyor?Ürünü göndermesi sizin için yeterliyse seyyar bir satıcıdanda ürün alabilirsiniz,sizin için yeterli sanırım.Benim için yeterli değil,güvenilir bir firmadan alışveriş yapmak isteyenler gençer gamingi kesinlikle tercih etmemeli.

Yani benimde aklım almadı bir firmanın tüketicinin kişisel telefonunu böyle paylaşmasını. Neyse doğru neyse onun yanındayız. Umarım bu sorun ortaya çıkar. Benimde kafam allak bullak oldu geçenlerde yine bu firma hakkında yazmıştım ama ben direkt kötüler gibi şeyler yazmadım. Nedense 300-400 daha az verin köklü firmalardan alış veriş yapın daha ii olabilir dedim diye birileride sanırımbu konu üzerinden benden şüphelenerek yazmış :D Ortalık iyice karışır gibi oldu anladığım kadarıyla. Neyse bekleyelim ve görelim. Kimsenin günahına girmek istemem ortada net bir şey yokken.
arkadaş bütün yazdığım yazılara aynı ifadeyi bırakmış toplam 2 dakika içinde 🤣🤣🤣🤣
-şahıs firmada çalışan veya firmadaki birinin arkadaşı çünkü okumadan gülücük atmış rezalet ahhahahah

Son düzenleme:
hala neyin güvenirliğinden bahsediyorsunuz?Tanıdığınız o kişiler suç işlediler?bir sayfa geriye tıklamanız yeterli.

Firma yanlış yaptı,dalga geçti,suç işledi,yalan söyledi,daha ne yapması gerekiyor?Ürünü göndermesi sizin için yeterliyse seyyar bir satıcıdanda ürün alabilirsiniz,sizin için yeterli sanırım.Benim için yeterli değil,güvenilir bir firmadan alışveriş yapmak isteyenler gençer gamingi kesinlikle tercih etmemeli.

arkadaş bütün yazdığım yazılara aynı ifadeyi bırakmış toplam 2 dakika içinde 🤣🤣🤣🤣
-şahıs firmada çalışan veya firmadaki birinin arkadaşı çünkü okumadan gülücük atmış rezalet ahhahahah

"Narsistik kişilik bozukluğu olan kişiler;

1. Kendini eleştirilerin üstünde görür
  2. Manipüle edici davranışlar sergiler
  3. Diğer bireyleri kendi kazanımları için kullanır.
  4. Kendisiyle aynı statüye sahip insanlarla arkadaşlık kurmak ister. Fakat bu gerçekleştiğinde bile önde olma dürtüsü ile çevresiyle yarış halinde olur
  5. Kendi yetenek ve başarılarını abartıp, üstün görür.
  6. Sürekli haklı çıkacağı ortamları yaratıp onaylanmak ister
  7. Sürekli övgü bekler ve bunun için baskı ortamı kurar
  8. Diğer insanları kendinden daha yeteneksiz, daha başarısız, daha az zeki ve daha az güzel bulur.
  9. İnsanların kendine hizmet etme durumunda olduklarını varsayar.
  10. Kendisini toplumun parçası olarak görse de bu toplumun içerisinde özel muameleyi hak ettiğini düşünüp, o toplumun en üstündeki kişi olduğunu iddia eder
  11. Başkaları üzerinden var olur.
  12. Genellikle bu bozukluğun temelinde çocuklukta yaşanılan değersizlik ve sevgisizlik gibi kavramlar vardır.
  13. Ne kadar dışarıya özgüven sahibi gözükse de, içinde kendine güven kavramı kırılgandır ve bunu göstermek en büyük korkusudur."

1. Ben bu şahıs ile bireysel olarak iletişime geçmedim. Konuyu açan başka bir arkadaşa yanıt verdim, hiçbir tarafı tutmadan, mantıklı olmaya çalışarak.
2. Arkadaş o tuhaf kahkahaları ile zaten manipüle edici bir zihniyete sahip olduğunu belli etti.
3. Sanırım firmadan bir çıkarımı var, maddi değil, mental anlamda sanırım.
4. Gerçekten öyle. Benim kurduğum cümlelerden kelimeleri seçip kişiselleştirip durdu. Arkadaş değiliz ama eminim arkadaşlarınada yapıyordur. Narsistlik böyle bir şeydir.
5. Abartma yönteminide gördük. Mantıksız karşılaştırmalar yaparak yine manipüle etmeye çalıştı.
6. Burası en bombastik olan yer. "Mağazalarına gittim gördüm(ben haklıyım sadece)"
7. Sanırım mağazayı bu şekilde savunarak, tuhaf bir duyar algısından övgü görmek istedi.
8. Kendisine neden kahkaha atıyorum diye sorduğumda böyle bir tutum ile karşılaştım.
9. Bu kadar kişiselleşemedik henüz xD
10. Bayağı bir etti, ama kendisine sorsak o dünyanın en naif en hoşgörülü insanıdır, her zaman doğru olanın yanındadır, mağazaya gittim dedikleri firmayı düşündüğü kadar firma yetkilisinin ulu orta telefonunu paylaşması konusunda yanında olmaz, çünkü mağazasına gitmiş xD
11. Buna var olmak denmez, eksikliği giderme anlayışı, doyumsuzluk gibi bir şey demeli. Çünkü elle tutulur yönü yok dile getirip yazdığı çoğu şeylerin.
12. Kendisini seviyorum dememe rağmen hiç yanıt vermedi.
13. Kibirli insanlar zaten korkaktır. Fiziksel güç demiyorum, mental anlamda güvensizdirler, o yüzden zaten bu kadar gözü kapalı bakmaya çalışıyor tanımadığı insanlara karşı bile şüphe ile yaklaşıyor. Sanırım kendisi hakkında bildiği şeyler olduğu için, bir başkalarınıda hemen bu şekilde yargılıyor.

Hiçbir şekilde anlamak istemiyor sorunun daha çok kendisinde olduğunu. Şunu bilmeli ama, her insan kusurludur, bunun farkında olmayanlar, yani kibire yönelenler karşısındakinin üstüne çıkma gereksinimi duyarlar, çünkü daha çok eksiktir bunu yaptığı için. Kibirin en büyük özelliği, zihinde biçimlenmiş negatif duyguların kendisine hep inandırmasıdır, bir başkasınddan daha iyi olduğu konusunu. Hoşgörülü birisi olsaydı mağazasına gitmeye bile gerek kalmazdı firmaların. Şekil A da görüldüğü üzre internet üzerinden bile insanların hangi akıla hizmet ettiğini idrak edebiliyoruz. Kendisine bir tavsiyem var. Gitsin bu konuyu kendi açısından bir ankete dönüştürsün. Tanımadığı insanlara konuyu göstersin, benim yapmış olduğum yorumu okutsun, sonrada sorsun o insanlara neyi duyumsadıklarını. Eminim anlayışı kıt olmayan herhangi birisi neyin ne olduğunu anlar. Ama şimdi arkadaş iyice bir gergin oldu. Açıkcası ben buraya yaptığım yorumdan sonra bir şey yazmayacaktım, ama diğer konuda yine aynı tutumla yaklaştığı için bunları hak eden birisi oldu benim gözümde. Rezillik yani. Kafasında ki yılan uyanmış, kendi özü uyuyor. Yılanlarında dili uzundur, ama hoşgörü dile bakmaz, insanın anlayışına bakar. Zihniyeti bu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı