Gençer Gaming güvenilir mi?

Kadir_x

Decapat
Merhaba. Hazır sistem ariyorum bütçem en fazla 13.5K. Gençergaming'de 11.5K TL civarına i5 11400F ve RX 6600'lü sistem gördüm ucuz olduğu için işkillendim. Site Nasıldır güvenilir midir? Alişveriş sonrası destek olsun, ürünler olsun her açıdan.

Site güvenlidir, benim arkadaşım bir sistem aldığında ekran kartı ve PSU arızalı çıktı hemen ilgilendiler. Ayrıca söylediğiniz sistemde PSU'yu FSP yapmayı unutmayın alırken. Şimdiden hayırlı olsun.

Genel mana da ismini birçok kişinin ilk defa duymuş olduğu bir site.
Ancak mağaza puanlaması olan sitelerde de yüksek puana sahip.
Oranlara bakarsak muallak da olan bir site.
Alışveriş yapan arkadaşlar var ise tabiki bilgilendireceklerdir.
Ben sizin yeriniz de olsaydım 3 kuruş fazla verirdim ve kafamı rahat ettirirdim.
Sonuçta para kolay kazanılmıyor.
Şimdiden hayırlı olsun diyeyim.

Genel mana da ismini birçok kişinin ilk defa duymuş olduğu bir site.
Ancak mağaza puanlaması olan sitelerde de yüksek puana sahip.
Oranlara bakarsak muallak da olan bir site.
Alışveriş yapan arkadaşlar var ise tabii ki bilgilendireceklerdir.
Ben sizin yeriniz de olsaydım 3 kuruş fazla verirdim ve kafamı rahat ettirirdim.
Sonuçta para kolay kazanılmıyor.
Şimdiden hayırlı olsun diyeyim.

Evet ben de öyle düşünüyorum.
Sinerji'de 12.8K ya i3 12100F RX 6600'lü sistem var PSU'su kötü ama alırsam onu ileride değiştirmeyi düşünüyorum. İncehesap'ta da R5 5500 lüsü var 13K civarı. Sanırım 12100FLI sistem daha mantıklı

Güvenilir değil,bir sorunla karşılaştığınızda sorunu çözemeyen ve ''istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz diyen'' bir yer.İnternete tüketicisinin kişisel bilgilerini sızdırıp SUÇ işlemiş bir parça satıcımsı kurum.

diğer konulara bakarsanız konuşma şekilleri ve yazdıkları yazıdan profesyonellikten ne kadar uzak olduklarını kendinizde görebilirsiniz.Benim kendileriyle yaşadığım deneyim tek kelimeyle ''REZALET''.

Geri
Yukarı