Gençer Gaming güvenilir mi?

v0lume

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba çoğu forumda Gençer Gaming'in merdiven altı bir yer olduğunu gördüm aksine bir de güvenilir diyen taraf var alttaki PC'yi almayı düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?

Alabilirsiniz hocam.

Merhaba çoğu forumda Gençer Gaming'in merdiven altı bir yer olduğunu gördüm aksine bir de güvenilir diyen taraf var alttaki PC'yi almayı düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?

Bu sistem alınır ama Gençer Gaming için şunu diyebilirim mesela 1000 TL'ye Gençer Gaming'de bir ürün gördüm aynı ürün 1020TL'ye Amazon'da var diyelim o halde Amazon'dan alırım ama o sistem kesinlikle alınır.

Evet, güvenilir. Ben sistemi mi oradan almıştım.

Hocam bu konuda yine bu başlık ile bir sürü konu açılmış ve orada güvenilir olduğu söylenmiş eğer yine de sizin içinize yatmıyorsa daha kurumsal, daha bilindik markalardan satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Hocam bu sistemde 3000 TL indirim gibi bir mevzu vardı sanırım. Alıcaksanız onu bir araştırın bence.;

Edit: Kullanım kapasitesi dolmuş.

Pek tavsiye etmem. Müşteri hizmetleri diye bi hizmet yok. Bakın yok diyorum çünkü aradığınız zaman kimseye ulaşılamıyor. Gamepower marka bi kulaklık aldım ve beğenmediğim için iade etmek istedim fakat kimseye ulaşamadım. Kulaklıkta herhangi bi arıza vs. yok ama işim düşerse geçmiş olsun

Geri
Yukarı