Gençer Gaming güvenilir mi?

Bilmiyorum valla güvenilir kimse kalmadı hocam rx550 kulanıyorum en fazla 2 ay götürür beni bende sağlam bı sıte arıyorum
gaming gen trden alabilirsin hocam orası da hesaplı. Benim de rx 560 takılı şuan eski sistemdekini yeni sisteme taktım. Vallaha ben çok pişman oldum hocam keşke biraz daha fazla verip gaming gen trden almadığıma

Alacağım sistem orada yok hocam ben rx7800 xt alcam da hazır sistem yok
rastgele buna denk geldim rx 7800xt hangi işlemciyle uyum sağlar vs anlamam hele hele inteli hiç anlamam.

Evet güvenilir bir site. Kablolaması hariç memnun kalırsın.

Müşteri temsilcisine ulaşılmıyor Max telefonda 15-20dk bekletiyor onun haricinde güvenilir kasa siparişim 3 gün içerisinde gelmişti.
Bu ayın 6'sında kargoyu servise kargoladıklarını söylediler bir kaç gün sonra servise ulaşmıştır vs dendi ısrarla servis arıza kodunu isteyince yolda olduğu söylendi bende haliyle kargo kodunu paylaşmalarını söyledim bi kaç ısrardan sonra kargo kotaya takıldığını arabada olduğunu gönderilemediğini söylediler. Bu arada kargo eğer kotaya takılırsa kargoyu almıyolar yani o da yalan.

Müşteri temsilcisine ulaşılmıyor Max telefonda 15-20dk bekletiyor onun haricinde güvenilir kasa siparişim 3 gün içerisinde gelmişti.
bir sıkıntı olsun kasanda güvenilir mi o zman anlarsın. Benim sistemimde ssd ve ekran kartı arızalı çıktı.

rastgele buna denk geldim rx 7800xt hangi işlemciyle uyum sağlar vs anlamam hele hele inteli hiç anlamam.
Hocam bu sistemi bı arkadaşa sordum darboğaz yapar dedı alayım mk sence

Hocam bu sistemi bir arkadaşa sordum darboğaz yapar dedı alayım mı sence

Geri
Yukarı