Gençer Gaming'den sipariş verilen ürünü şubeye gidip alınabilir mi?

shollessu

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Biraz önce Gençer Gaming'den bir sistem aldım. Fakat şikayetlere baktığımda kargolama sürecinin uzun olduğunu gördüm. Yalova'da oturuyorum yarın acaba gitsem şubeden teslim alabilir miyim sistemi? Soru saçma olabilir ama yapan var mı merak ettim. Ayrıca burada minibüs fiyatı biraz pahalı ve elim boş dönmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Biraz önce Gençer Gaming'den bir sistem aldım. Fakat şikayetlere baktığımda kargolama sürecinin uzun olduğunu gördüm. Yalova'da oturuyorum yarın acaba gitsem şubeden teslim alabilir miyim sistemi? Soru saçma olabilir ama yapan var mı merak ettim. Ayrıca burada minibüs fiyatı biraz pahalı ve elim boş dönmek istemiyorum.
Öyle birşey yapamazsın sistemin zaten hazırlanıp kargo aşamasına gelmesi günler hatta yoğunsa 2 haftayı bulabiliyor.

Merhaba.
Adamları arayıp sorsana dostum. Kapalıysa yarın sabah erkenden sor net bilgi verirler.

Adamları arayıp sorsana dostum. Kapalıysa yarın sabah erkenden sor net bilgi verirler.

Soru saçma olabilir ama yapan var mı merak ettim.

Ayrıca müşteri hizmetleri de çok iyi değil dendiği için hızlı bilgi almak istedim.

Aynı şehirde olduğun için çok uzayacağını sanmam. Bizim arkadaşada oradan bir sistem sipariş etmiştik geçen senelerde 15 günde geldi (Adana) :D kargo süreci dediğin gibi sıkıntılı ama il dışı için genelde.

Fazla beklemek sıkıntı ya 3 sene önce GameGaraj'dan bir sistem almıştım 3 gün içinde elime ulaşmıştı hem o zamanlar yoğunluk bir hayli fazlaydı koronadan vs.

Son düzenleme:
Merhaba.

Firmayı arayıp sor. Elden teslim alacağını söyle. Süre konusunda ne kadar öne çekerler bilmiyorum. Ben ana sistemimi qp bilişimde toplamıştım. Cuma günü öğlen saat 12 de siparişi verdim. 3 günde hazırlanıp kargolanır demişlerdi. Araçla gelip ben alacağım dediğimde 4 saate hazırladılar. Aynı gün 5 gibi gidip teslim aldım.

Firmayı arayıp sor. Elden teslim alacağını söyle. Süre konusunda ne kadar öne çekerler bilmiyorum. Ben ana sistemimi qp bilişimde toplamıştım. Cuma günü öğlen saat 12 de siparişi verdim. 3 günde hazırlanıp kargolanır demişlerdi. Araçla gelip ben alacağım dediğimde 4 saate hazırladılar. Aynı gün 5 gibi gidip teslim aldım.

Aradım elden alacağım dedim sipariş hazır olunca arayacağız dediler, bekliyorum.

Bugün mail attım elden teslim alabilir miyim bugün diye ve yarın alabilirsiniz dediler.

Bugün mail attım elden teslim alabilir miyim bugün diye ve yarın alabilirsiniz dediler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı