Gencergaming.com güvenilir mi?

Eness007

Centipat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. Bu ayın sonuna doğru bir PC toplamak istiyorum. Monitörü en ucuz şekilde alabilmek için Akakçe'ye baktım. Birkaç gündür 3949 TL bandında gezerken şimdi 3422.50 TL fiyatıyla stoka geldi. Ancak Gencergaming.com diye bir sitede. Ben bu siteyi hiç duymadım güvenilir mi bilemedim ve sizlere sormak istedim.

Merhaba öncelikle. Bu ayın sonuna doğru bir PC toplamak istiyorum. Monitörü en ucuz şekilde alabilmek için Akakçe'ye baktım. Birkaç gündür 3949 TL bandında gezerken şimdi 3422.50 TL fiyatıyla stoka geldi. Ancak Gencergaming.com diye bir sitede. Ben bu siteyi hiç duymadım güvenilir mi bilemedim ve sizlere sormak istedim.
Adını hiç duymadım. Farklı yerlerden alışveriş yapabilirsiniz.

Önermem.

Bir YouTuber aracılığı ile sanırım popüler olan bir satış sitesi gibi bir şey. 300-400 daha fazla verin ne olur ne olmaz. Ürünü gönderirler o konuda sanırım bir sıkıntı yaşamazsınız ama ileride bir gün alacağınız ürün için garanti konusunda sıkıntılar olabilir. Köklü bir satış sitesi üzerinden alışveriş yaparsanız daha iyi olabilir.

Yalova odaklı faaliyet gösteren ve mağazalarına defalarca gidip sahipleriyle muhabbet ettiğim bir oluşum. Bu sektöre de isteyerek atılmışlar. Güvenilirler.
Neden kahkaha atıyorsunuz yorumuma ? Ben güvenilir değildir demedim. Sonuçta bu ticaret işleri hemen belli olmaz. Bu yüzden köklü bir siteyi tercih etmesini tavsiye ettim. Biraz mantıklı davranın. Mağazasına gidip muhabbet etmişsin diye 1 ay sonra mağazanın kapanmayacağı anlamına gelmez. Ben de 1 ay sonra kapanır da demedim tam olarak. Sadece daha köklü olan siteleri önerdim güvencesi bu konuda daha yüksek olan.

Neden kahkaha atıyorsunuz yorumuma ? Ben güvenilir değildir demedim. Sonuçta bu ticaret işleri hemen belli olmaz. Bu yüzden köklü bir siteyi tercih etmesini tavsiye ettim. Biraz mantıklı davranın. Mağazasına gidip muhabbet etmişsin diye 1 ay sonra mağazanın kapanmayacağı anlamına gelmez. Ben de 1 ay sonra kapanır da demedim tam olarak. Sadece daha köklü olan siteleri önerdim güvencesi bu konuda daha yüksek olan.
Bilip bilmeden bir firma hakkında "güvensiz" ibaresi yaratmanız komik çünkü. Köklü siteler dediğiniz yerlerde de sorunlar olabiliyor. Bunların en başında da İtopya geliyor. Bu oluşumlarda sorun yaşamayan kullanıcılara da denk geliniyor tabii. Yani bu bir kıstas değil.

Mantıklı davranmanın özelinde, bilmediğiniz hususlar hakkında yorum paylaşmamanız vardır. Zaten bu açıdan yorumunuzu sunmaz ve bilen kişilere pası atarsınız. Ben defalarca gittim, gezdim, sahipleriyle konuştum, saatlerce teknoloji odaklı sohbet ettim. Siz neye dayanarak "300-400 daha fazla verin ne olur ne olmaz." diyebiliyorsunuz?

Sektöre sağlam girmiş ya da belirli bir seviyeyi yakalamış firmaları böyle böyle harcamak kolay. Biraz yapıcı olmaya çalışıp bildiğiniz hususlar dahilinde foruma katılımda bulunun. "Ona 300 TL fazla ver, burasını bilmediğim için alma, şurası yeni gibi tutmadım" minvalindeki sözlerden mantık devşirmeye çalışmayın. Tekrarlıyorum, komik oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı