Gencergaming.com güvenilir mi?

Keşke içinizde ki bu alaycı yönünüzü biri size sormadan belirtseydiniz, sonra yine böyle manipüle eden kişi konumunda ben olmazdım. Sizin bu alaycı bakış açınızın altında ne var diye merak ettiğim için sordum, insan gibi :) Siz de bana insan gibi konuşarak yanıt verebilirdiniz. Ben sizin yazdıklarınıza istinaden herhangi bir şey söylemedim, ama hala "ben şöyle dedim" diye geveliyorsunuz aynı şeyleri. Siz diyebilirsiniz, ben sizin İtopya hakkında ki siz öyle diyorsunuz diye karşı bile bakmadım, ve evet haklısınız, ama bu şekilde benim ilk yorumumu alaya alamazsınız, kendinizi bu şekilde iyice net göstererek, beni alet ederek teyit edemezsiniz. Yeter artık kişiselleştirenin kendiniz olduğunuzu anlayın. Açılan bu konuya sizden önce yorum yapan kişi benim. Dolasıyla nasıl sizin karşınızda olabilirim ? Kafanızın içinde İtopya örnekleri gibi kıyaslamalar yapıp hakkımda alaycı tavır sergilemeniz saçma. Sizin mantığınıza kalırsak zaten dediğim gibi dereyi görmeden paçaları hiçbir zaman sıvayamayız. Bu deyime sizin görüşünüz daha yatkın ama :) Benden önce...İyi günler sevgilim.
Aynı yerden devam.

"Bu mağaza üzerinden bir şey alınmaz. Fazla verin. Köklü yerlerden alın."

-Bizzat defalarca gittim, gezdim, sahiplerini biliyorum. Alınır.
-Mağazalarındaki ürün yelpazesi geniş. Alınır.
-Bu oluşumun müşteri desteği yüksek. Alınır.
-Bilinen mağazalara oranla yaklaşımları daha çözüm odaklı. Alınır.

Dönüp dolaşıp "dalkavuk" ibaresine konan kişi, ben. Bu konuda sayısız yorum var. Yarattığınız intiba orada duruyor. Takındığınız saçma sapan tavırlar ortada.

-Bilmediğiniz hususlarla ilgili yorum sunarsanız gülerler.
-"Daha fazla öde, kafan rahat etsin" derseniz gülerler.
-İkinci el alışveriş bölümünde ederinden yüksek bir fiyata bir şey satarlarsa gülerler.

"Lakin bilmediğiniz hususlar olunca başka insanları dalkavuklukla suçlamadan önce bilgisini neye ya da nerelere dayandırdığını görün"

Bu nedir yahu ? Ben sana dalkavuksun demedim, o kelimeyi kurduğum cümlemde kendim için "dalkavuk" değilim demek istedim hani o köklü firmalardan satın alın daha güvenli olabilir demeye çalıştığım yorumumda. İşte sizin yaptığınız bu. Kimse sizin hakkınızda bunu düşünmedi. Siz o açıdan baktınız, çünkü yine bakış açınız kendinizle alakalı. Yeter artık dostum. Ben de bazen böyle algılıyorum ama gerçekten sen çok uzattın olayı. Ben sana dalkavuksun demedim. Ölmüş annemin üzerine yemin ederim. Gerçekten yeter. Senin burada ki tutumunun altında her ne kadar içselleştirdiğin olayları benim için kişiselleştirsende seni anlıyorum, niyetinin kötü olmadığını anladım, ama yeter artık.

Aynı yerden devam.

Dönüp dolaşıp "dalkavuk" ibaresine konan kişi, ben. Bu konuda sayısız yorum var. Yarattığınız intiba orada duruyor. Takındığınız saçma sapan tavırlar ortada.

-İkinci el alışveriş bölümünde ederinden yüksek bir fiyata bir şey satarlarsa gülerler.

Gerçekten yoruldum <3 İki gram beynim var onuda alma lütfen sevgilim :) Yahu ben nerede bu mağaza üzerinden bir şey alınmaz, fazla verin köklü yerlerden alın dedim? Bak ilk yorumuma ? Sevgilim benim, canım benim, troll de değilsin biliyorum, ama yeter ya, kitledin beni AAA!
Adsız.jpg

İnatla hala benide kendisi gibi emin gibi görüyor. Olabilir olabilir olabilir olabilir olabilir ya kaç kere sayıklamam lazım daha kendimi sana kendimi anlatabilmem için. 🤭 Töbe yarabbim ya. Seni seviyorum tamam mı. Bak bunu oku, sonra ilk yorumumu oku. 💜

Son düzenleme:
Aynı yerden devam.

Korumaya çalıştığınız firmamsı yerin SUÇ işlemiş,alıcısıyla alay etmiş rezalet bir anlayışa sahip,yardımcı olmaktan uzak bir firma olduğunu zaten buradan herhangi birisi benim yaşadığım sorunu okuduğunda görebiliyor.Herşey ortada,hala neyi savunuyorsunuz?

Övmeye çalıştığınız kurum rezil bir kurum,kurumsal firmaların hiçbirisi kişisel verileri sızdırıp bunuda hediye ediyorum şöyle oldu böyle oldu vs diyip rezalet bir şekilde yazı yazıp 2 gün sonra telefondan tavrınız böyle şöyle diyip özür dilemez,firmayı övme çabanızı anlayabilmiş değilim avukatı gibisiniz.

Ben mediamarkt itopya vs vs gibi herhangi bir firmanın yöneticisinin henüz kişisel verileri ulu orta sızdırdığını bilmiyorum ve görmedim,böyle bir suç işleyebilecek kadar amatör ve rezil olduklarını da düşünmüyorum varsa böyle bir sorun zaten SUÇ işlemiş oluyorlar.

Eğer kişisel verilerinizin sızdırılmasını istemiyorsanız,başka bir kurumdan alışveriş yapmanız yararınıza olucaktır.Firmanın ürünü göndermesi güvenilir olması için yeterli değil,dışarıda seyyar bir satıcıdanda ürünü alabiliyorsunuz,peki güvenilir mi?Değil çünkü ürünü almak yeterli değil.

Son düzenleme:
Korumaya çalıştığınız firmamsı yerin SUÇ işlemiş,alıcısıyla alay etmiş rezalet bir anlayışa sahip,yardımcı olmaktan uzak bir firma olduğunu zaten buradan herhangi birisi benim yaşadığım sorunu okuduğunda görebiliyor.Herşey ortada,hala neyi savunuyorsunuz?

Övmeye çalıştığınız kurum rezil bir kurum,kurumsal firmaların hiçbirisi kişisel verileri sızdırıp bunuda hediye ediyorum şöyle oldu böyle oldu vs diyip rezalet bir şekilde yazı yazıp 2 gün sonra telefondan tavrınız böyle şöyle diyip özür dilemez,firmayı övme çabanızı anlayabilmiş değilim avukatı gibisiniz.

Ben mediamarkt itopya vs vs gibi herhangi bir firmanın yöneticisinin henüz kişisel verileri ulu orta sızdırdığını bilmiyorum ve görmedim,böyle bir suç işleyebilecek kadar amatör ve rezil olduklarını da düşünmüyorum varsa böyle bir sorun zaten SUÇ işlemiş oluyorlar.

Eğer kişisel verilerinizin sızdırılmasını istemiyorsanız,başka bir kurumdan alışveriş yapmanız yararınıza olucaktır.Firmanın ürünü göndermesi güvenilir olması için yeterli değil,dışarıda seyyar bir satıcıdanda ürünü alabiliyorsunuz,peki güvenilir mi?Değil çünkü ürünü almak yeterli değil.

Dostum o arkadaşın sanıyorum ki firma ile bir alakası var. Başka bir açıklaması olamaz. Bu firma hakkında açılan sanırım her konuya "mağazasına gittim gördüm" diye yazıyor. Madem bir tüketicinin satıcı mağazasına gidip görmesi ise tüm her şey o zaman bizde böyle yazalım. Hayır şimdi sizede aynı şeyi tekrar ederse şaşırmayın :) Ben yoruldum kendisine yazmaktan. Mesela şöyle bir mantık olabilir mi;

"-Bilinen mağazalara oranla yaklaşımları daha çözüm odaklı."

Nasıl bir oran anlayışı var anlam veremedim. Bu firma henüz yeni piyasada kendini canlandırmaya başladı, ve bu sektörde ki kuruluş tarihide eski sayılmaz. Bilinen mağazalar günde binlerce ürün satıyor. Yaklaşımlarından bakacak olursak o zaman ben her firmayı melek gibi bulurum. Tabii ki bilinen firmaların önce ki yaklaşımları ve sonradan herhangi bir sorunda yaklaşımları ters olabiliyor, ama ben böyle forum köşelerinde tüketicinin telefon numarasını ulu orta veren bir firma yetkilisi daha görmedim. Hani sadece bilgisayar satan firma yetkililerinden bahsetmiyorum, herhangi bir firmanın böyle internette binlerce kişinin üye olduğu bir yerde tüketicinin telefon numarasını paylaştığını görmedim. Bu şekilde bir işe atılacaklarsa hiç atılmasınlar daha iyi. Sal gitsin, bir de kişisel olarak Technopat üyeleriyle münakaşaya girme, hele ki böyle mantığı olan kullanıcılar ile. Benim 300-400 verin dememi sanırım sizin konunuzdan baktığımı sanmış, ben de o yüzden öyle yazmışım gibi. Çünkü bana karşı durduk yere o şekilde yazması anormal bir şeydi. Bilmiyor ki ama ben senin konunu daha sonra gördüm. Gelde anlat ama. Dur ama ben de kendimi net bir şekilde anlatayım. Mağazaya gittim gördüm. Ben o kadar yazdım yani yazdıklarımı yine tekrar ettim, ama o hala bir şeylere tutularak benim niyetimi kötü olarak görmeye çalıştı. Halbu ki doğruyu arayan kişi sizin konunuzda en azından kalkıp mağazaya gittim bla bla demezdi. Çok basit, hiçbir firma bu şeyi yapamaz. Bir kullanıcı bile yapamaz. Tüketicide başka birisine yapamaz. Yapmakta hakkımız olması için mağazamız mı olmalı, biri gelsin mağazamızı görsün bizde rahat rahat takılalım, ne güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı