Genel kullanım için bisiklet önerisi

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhaba...

Ben bundan 3 yıl öncesine kadar neredeyse her gün dışarı çıkıp bisiklet sürüyordum. Taşındıktan sonra sürmeyi bıraktım 3 yıldır kullanmıyorum. Bu yıl çok fazla bisiklet süresim var, iyi bir bisiklet arayışındayım.

Şimdi şöyle bir durum var, elimde çok önceden aldığım dandik bir bisiklet var, arrow reflex yazıyor üzerinde, taşınırken bunun gidonu bozulmuştu, teker dönük gidon düz duruyor. Ben kendim tamir edebilirim sanırsam, edemezsem de bir şekil götürür tamir ederim fakat ben bu bisikleti kullanırken de vitesi ve frenleri sürekli sorun çikarıyordu, vitesi de eski model, frenler de pabuç zaten. Ben de bunu 2. elden satıp iyi bir bisiklet almak istiyorum, almışken iyi olsun istiyorum, elimdekini kaça satabilirim, gerçekten iyi bir bisiklet almak istesem ne kadar bir bütçe gerekir? Hangi bisikletleri önerirsiniz? Bisiklet piyasası hakkında bilgim yok.

Arkadaşlarla gerek yokuş yerlerde gerek düz yerlerde bisiklet yolunda kaldırımda şehir içinde sürmeyi düşünüyorum.

XC75, XC100, NG650 falan bakabilirsiniz düşük bütçeli olarak. Bisikletinizi satsanız bile fazla para etmez 1K maksimum.

XC75, XC100, NG650 falan bakabilirsiniz düşük bütçeli olarak. Bisikletinizi satsanız bile fazla para etmez 1K maksimum.
Hocam çok da düşük bütçeye gerek yok, dediğim gibi almışken gerçekten iyi bir şey istiyorum, 12-14 K desek mesela harbiden iyi bir şey bulur muyum?

Hocam minimum 6-7 bin çıkarmanız lazım iyi bisiklet için.
6-7'ye var mı ya, ben baktım biraz 14 civarıydı iyi markalar. O kadar düşük demesek, çünkü drdiğim gibi almışken iyi bir şey arıyorum, 12-14 K desek mesela, bulur muyum iyi ?

Hocam çok da düşük bütçeye gerek yok, dediğim gibi almışken gerçekten iyi bir şey istiyorum, 12-14 k desek mesela harbiden iyi bir şey bulur muyum?

6-7'ye var mı ya, ben baktım biraz 14 civarıydı iyi markalar. O kadar düşük demesek, çünkü drdiğim gibi almışken iyi bir şey arıyorum, 12-14 k desek mesela, bulur muyum iyi?

XC150 ve zoi 2.1 ya da 2.2 bakabilirsiniz o zaman hocam. Zoi 2.1'i ben de kullanıyorum sorunuz olursa cevaplayabilirim.

XC150 ve zoi 2.1 ya da 2.2 bakabilirsiniz o zaman hocam. Zoi 2.1'i ben de kullanıyorum sorunuz olursa cevaplayabilirim.
Hocam 3'ü de dağ bisikleti sanırım. Şehirde kullanacağım ben, sıkıntı olur mu, yokuş alanlar fazla, bisiklet yolu olan yerler var, kaldırım olan yerler var? Bisiklet piyasası hakkında bilgim yok, dağ bisikleti mi almam lazım ben?

Hocam çok da düşük bütçeye gerek yok, dediğim gibi almışken gerçekten iyi bir şey istiyorum, 12-14 K desek mesela harbiden iyi bir şey bulur muyum?

6-7'ye var mı ya, ben baktım biraz 14 civarıydı iyi markalar. O kadar düşük demesek, çünkü drdiğim gibi almışken iyi bir şey arıyorum, 12-14 K desek mesela, bulur muyum iyi ?
Yok hocam salcano falan 7-8'den başlıyor ama daha pro bir şey istiyorsan 10k falan gerek.

Geri
Yukarı