General Mobile 20 nasıldır?

sftsft

Hectopat
Merhaba...

Genelde "7-8 ay sonra pişman olursun" şeklinde yorumlar okuyorum.

2020'de piyasaya sürülen ve 1600 lira civarına satılan GM 20'den alsam, pişman olur muyum?

1600 lira fiyat bandında başka tavsiyeleriniz olur mu?
Arkadaşlar amazon.com.tr'den siparişi verdim. 5 Ocak'ta elime ulaşacak olarak görünüyor. Eğer vazgeçmem gerektiğini düşünüyorsanız, hala çok geç değil ahahahah

Son düzenleme:
Bulabilirsen Xiaomi global kayıtlı bir cihaz al. En azından GM den iyidir. Telefoncular malum yerlerden getirip kayıt yapıyorlar. Model olarak Redmi Note 8 altını önermem.

GM denilen, bana göre terbiyesiz, firmadan almayın bir şey. Türk malı evet. Ama malının arkasında durmayan, insanlara mal satıp sonra "Oooh bana ne, bak şimdi GM 6 çıktı, 9 çıkt, aman 20 çıktı alsana" diyip müşteri memnuniyetini önemsemeyen, Vestel ile birlikte şu anda ithal malların 3 katına çıkmasının müsebbibi bir firmayı finanse etmeyi bırakın.

Önce Türk tüketicisine SAMİMİ olsunlar, cihazlarını düzgün yapsınlar, yaptırsınlar. Adam gibi destek versinler.

Ondan sonra düşünürüz.

Vergileri çakıyorlar sonra kendileri 100 birime mal ettikleri cihazı 200'e satıp şark kurnazlığına giriyorlar. Malları satılmayınca ağlıyorlar "Dövlet bize destek olsun."

Bari siz olmayın

Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı