General Mobile 20 nasıldır?

Tamam arkadaşlar, siparişi iptal ediyorum.

Bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum gerçekten, hepinize teşekkür ederim.

1600 lira bandına her türlü telefon tavsiyenize açığım. Kesinlikle oyun vs için kullanmayacağım. Whatsapp, İnstagram ve arama için kullanılacak bir iş telefonu olacak.

Tamam arkadaşlar, siparişi iptal ediyorum.

Bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum gerçekten, hepinize teşekkür ederim.

1600 lira bandına her türlü telefon tavsiyenize açığım. Kesinlikle oyun vs için kullanmayacağım. Whatsapp, İnstagram ve arama için kullanılacak bir iş telefonu olacak.

1600'ü artırma şansınız yok mu? Az bir miktar.

2. sorum;

Mobil cihazınız ile daha çok neler yapıyorsunuz, neler yapmaktan hoşlanıyorsunuz...

3. Sorum;
Camera mı sizin içim önemli, ekran mı, cihazın uçup kaçması mı?

Ona göre bir tavsiye verebilirim

Hocam aslında 2. el bir telefon da benim işimi görecekti ama 2. elde ortaya çıkabilecek bir sürü sorun olması sebebiyle vazgeçtim. En düşük ücrete sahip olan sıfır telefonlara yöneldim.

Bu telefonu, firma telefonu olarak kullanacağım. Sadece arama yapmak, gelen çağrıları yanıtlamak, İnstagram ve Whatsapp kullanmak için alıyorum.

Kamera önemli değil, cihazın uçup kaçması değil de yukarıda saydığım uygulamaları sorunsuz kullanabilmek yeterli benim için...

Hocam aslında 2. el bir telefon da benim işimi görecekti ama 2. elde ortaya çıkabilecek bir sürü sorun olması sebebiyle vazgeçtim. En düşük ücrete sahip olan sıfır telefonlara yöneldim.

Bu telefonu, firma telefonu olarak kullanacağım. Sadece arama yapmak, gelen çağrıları yanıtlamak, İnstagram ve Whatsapp kullanmak için alıyorum.

Kamera önemli değil, cihazın uçup kaçması değil de yukarıda saydığım uygulamaları sorunsuz kullanabilmek yeterli benim için...
Anladım hocam o zaman

Bunu alın geçin gitsin. .

Hocam ben bu bütçede sıfır telefon önermem Android'de kutusunu açtıktan sonra satmaya çalıştığınızda ciddi bir miktar değer kaybediyor o yüzden piyasa değeri 3000 TL'ye kadar olan 4-5 aylık ikinci el temiz cihaz bulabileceğinizi sanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı