General Mobile Discovery Elite

• Konuyu başlatan Vedo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Elite'den uzaklaştık bu nedenle kilitlemesini talep ettim. Bir daha mesajları ''tam'' okuyun.

Benim açtığım bir konuda gelip burda kendi deneyimlerimle memnun kaldığım ürünü, kullanmadığın halde sen kötüledin. Şimdi de konunun kapanmasını istiyorsun. Bu yaptığınız doğru birşey değil. Kullanıcı incelemesi burası, kullandım inceledim görüşlerimi yazdım. Siz de kullanın inceleyin atın, yardımcı olun insanlara.

Bu mesajdan sonra konu kaymıştır. İyi günler, iyi sosyaller...Eki Görüntüle 59914
Olayı siz başlatmışsınız adamda cevabını vermiş. Ben sizin mesajınızdan önce konuda bir şey göremiyordum. Adamın konusunu baltalamayın alınır alınmaz ama gelipte adamın konusunda telefonu kötüleyip sonrada konu kaydı diye kilitlenmesini isteyemezsiniz. İnsanlarda utanma arlanmada kalmamış maalesef.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    31,2 KB · Görüntüleme: 416
@Vedo Düşüncenize saygı duyuyorum. GM kullanmışlığım var (yaklaşık 1 hafta). Kullanmadığım ürüne laf etmiyorum. Benim sitemim konuyu kızıştıranlara. Saygılarımla...

@Vedo Düşüncenize saygı duyuyorum. GM kullanmışlığım var (yaklaşık 1 hafta). Kullanmadığım ürüne laf etmiyorum. Benim sitemim konuyu kızıştıranlara. Saygılarımla...
Ben konu sahibi değilim. Ama burada yaptığın ayıp. Bak adamlar ne güzel gelmiş yorum yapmış. Senin ilk yorumun ve ardındakiler belli. Adamın konusunu böyle şeylerle kirletmek yerine teşekkür edip gidebilirsiniz kilitlenmesini istemek yerine.

@iDark Attığım mesaj S3 ile kıyaslamaya gelmedin buraya diyen arkadaşa karşılıktı. O zamana kadar S3 ile ilgili 1 yorum dahi yapmadığıma dikkatinizi çekmek isterim. Konu cidden gereksiz yerlere gidiyor lütfen GM tartışmasıyla ilgili daha fazla mesaj atmayalım da arkadaşın konusu daha fazla kirlenmesin...

@iDark Tamam ortak yolu bulduk işte. :D
İyi sosyaller...

-
@iDark Attığım mesaj S3 ile kıyaslamaya gelmedin buraya diyen arkadaşa karşılıktı. O zamana kadar S3 ile ilgili 1 yorum dahi yapmadığıma dikkatinizi çekmek isterim. Konu cidden gereksiz yerlere gidiyor lütfen GM tartışmasıyla ilgili daha fazla mesaj atmayalım da arkadaşın konusu daha fazla kirlenmesin...

@iDark Tamam ortak yolu bulduk işte. :D
İyi sosyaller...
Sağolun size de. :)

General Mobile gayet güzel bir telefondur. Ön yargılar ve internetteki marka sevdalısı insanlar yüzünden pek fazla kullanılmıyor. Ama tek bir sıkıntısını dahi görmedim kuzenim 1 yıl boyunca 600 TL'lik modelini kullandı ve gayette güzeldi fiyatına göre. Güzelde bir konu hazırlamışsınız tebrik ederim. Telefonda gayet güzel.

Sen kimsin ki bana GM gibi bir merdiven altı üretim, malzeme kalitesi yerlerde , kamerası vasat bir telefonu savunuyorsun. Biz burada 5.1 almaya az kalmışken size eskimiş 4.4.2 ile mutluluklar dileriz.

Siz ne kullanıyorsunuz mesela? bakın ben LG G3 kullanıyorum ve ona rağmen Discovery mükemmel telefon diyorum. İnsanlarda maaalesef ki önyargı var Discovery'ye karşı ucuz ürünün bir sıkıntısı vardır diyorlar ama on numara telefon. Adam telefonu aldıysa ve memnunsa size çamur atmak düşmez. Ben 899 liraya S3 alacağım 500 lira verip 16 GB Discovery alırım daha iyi.
GM on numara telefon mu dedin sen ? Ya ne kadar cahilsiniz. Bir aralarda GM genel müdürü Elite'in ön kamerası 8 Mp (tabii kağıt üzerinde ) Iphone'un arka kamerasından daha iyi demişti o gün güldüğüm kadar hiçbir zaman gülmemiştim. Aklıma geldikçe gülüyorum :)

Sen kimsin ki bana GM gibi bir merdiven altı üretim, malzeme kalitesi yerlerde , kamerası vasat bir telefonu savunuyorsun. Biz burada 5.1 almaya az kalmışken size eskimiş 4.4.2 ile mutluluklar dileriz.

i7 sistemli gtx980 gibi bir sistemi olan bir Caspera Casper kötü demek gibi birşey senin dediğin. Kamera konusunda da çogu telefondan çok çok daha iyi. Sen gidip 2500 tllik telefonlarla kıyaslarsan bu çok daha komik bir hal alır. Hem seni daha saylıgı konuşmaya davet ediyorum. Sen kimsin ki gibi bir cümle başlangıcı hiç hoş değil. Malzeme kalitesi gayet iyi. Adamlar merdiven altında bile mükemmel telefon yapmışlar o zaman. Yazılım konusunu zaten kimse övmemişti eğer yazdıklarımı okursan bu konuyu da yazdım. Sırf telefonu kötülemek için aynı şeyi tekrar tekrar söylemenin anlamı sadece önyargınızdan doğan düşmanlığınızdır.

GM on numara telefon mu dedin sen ? Ya ne kadar cahilsiniz. Bir aralarda GM genel müdürü Elite'in ön kamerası 8 Mp (tabii kağıt üzerinde ) Iphone'un arka kamerasından daha iyi demişti o gün güldüğüm kadar hiçbir zaman gülmemiştim. Aklıma geldikçe gülüyorum :)

Evet İphone 6 kullanmadım fakat 5s golddan daha iyi ön kamerası. Sen gülebilirsin kardeşim.

Casper veya GM ikiside kötü markalar. Ve saylıgı konuşmak gibi bir konuşma türü bilmiyorum.

i7 sistemli gtx980 gibi bir sistemi olan bir Caspera Casper kötü demek gibi birşey senin dediğin. Kamera konusunda da çogu telefondan çok çok daha iyi. Sen gidip 2500 tllik telefonlarla kıyaslarsan bu çok daha komik bir hal alır. Hem seni daha saylıgı konuşmaya davet ediyorum. Sen kimsin ki gibi bir cümle başlangıcı hiç hoş değil. Malzeme kalitesi gayet iyi. Adamlar merdiven altında bile mükemmel telefon yapmışlar o zaman. Yazılım konusunu zaten kimse övmemişti eğer yazdıklarımı okursan bu konuyu da yazdım. Sırf telefonu kötülemek için aynı şeyi tekrar tekrar söylemenin anlamı sadece önyargınızdan doğan düşmanlığınızdır.

Evet İphone 6 kullanmadım fakat 5s golddan daha iyi ön kamerası. Sen gülebilirsin kardeşim.

5S ten güzelmiş, ceza yiyeceğimi biliyorum ama senin bu lafına ancak gülerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı