General Mobile Discovery için ROM tavsiyesi

Makaleler
1
Daha önce J7 telefonuma lineage OS attım ve çok güzel çalışıyor, şimdi ev de boşta bir telefon buldum babamın eski telefonu. Model kısmında GM Discovery yazıyor. ROM var mıdır acaba? Hafif, kasmayan, telefonu hızlandıracak.
Telefonu buldum buna uygun olacak şekilde.

Daha önce J7 telefonuma lineage OS attım ve çok güzel çalışıyor, şimdi ev de boşta bir telefon buldum babamın eski telefonu. Model kısmında gm Discovery yazıyor. ROM var mıdır acaba? Hafif, kasmayan, telefonu hızlandıracak.
Telefonu buldum buna uygun olacak şekilde.

Gözlerim yaşardı. Piyasada ki bütün ROM'ları denedim bu telefon üstünde. ColorOS vardı, o ROM'u yükleyince mikrofon çalışmıyordu onu hatırlıyorum. iOS ROM'da şarj su gibi gidiyordu. Ben en çok MIUI ve S7 ROM'u kullanmıştım. Çok güzel ve stabillerdi ama favorim MIUI idi.

Gözlerim yaşardı. Piyasada ki bütün ROM'ları denedim bu telefon üstünde. ColorOS vardı, o ROM'u yükleyince mikrofon çalışmıyordu onu hatırlıyorum. iOS ROM'da şarj su gibi gidiyordu. Ben en çok MIUI ve S7 ROM'u kullanmıştım. Çok güzel ve stabillerdi ama favorim MIUI idi.

Hocam aslında şu an kullanacak halim yok, format atıp bataryayı değiştirip bir de ROM yükleyip satacağım sanırım 200 300'e MIUI şu anki halinden daha hızlı hale getirir mi?

Hocam aslında şu an kullanacak halim yok, format atıp bataryayı değiştirip bir de ROM yükleyip satacağım sanırım 200 300'e MIUI şu anki halinden daha hızlı hale getirir mi?
Hocam o telefondan en fazla 200 TL gelir elde edebilirsiniz. Eğer temiz haldeyse format atıp satın direkt.

Bende telefonda ROM atmayı deniyordum.
Ve telefonu kullanılamaz hale getirdim açılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı