General Mobile Discovery Servis

• Konuyu başlatan Cihat
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 4B
C

Cihat

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu telefonu almak istiyorum ama teknik servis olarak bazı sıkıntıları olduğunu okudum. Telpa'ya güvenmiyorum ve telefona arızalandığı zaman İstanbul'a kadar gitmek zorunda olduğumu okudum. Doğru mudur? Ve telefonu kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telpa iyi bir şirkettir. İstanbul'a kadar giden arkadaşlar da tüketici yasalarını bilmeyen kişilerdir çünkü üründe herhangi bir hasar olduğunda garantiye gönderirken kargo ücretini şirket karşılamak zorunda ve iletişime geçip yetkili servis hangi kargo ile anlaşmalı ile ise onunla teknik ekibe gönderilir fakat GM düşük bir firma. Telefon da ABD'de bulunan etiketi değiştirilmiş bir ürün. Yani servis ne kadar kaliteli, ne kadar yedek parça kalitesi var soru işareti. Riske girer miyim? Girmem.

Donanımdan ödün verip daha iyi bir ürün almak varken sadece donanıma bakıp da almak saçma bence.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı