General Mobile E-Tab 4 Dokunmatik Sorunu

GunsN'Roses

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Acil Tıp Teknisyenliği 2. Sınıf Lise.
Arkadaşlar General Mobile E-Tab 4 tablet'im var fakat arada bir dokunmatiği gidiyor örneğin oyun oynuyorum ve dokunmatiği gidiyor kilit tuşuna basıp bir süre bekleyince geliyor. Birde oyun oynarken kendi kendine tuşlara basıyor örneğim konsol yeri ben dokunmasam da basılı kalıyor (sağa doğru çekik kalıyor mesela) fakat dediğim gibi kilitleyip açınca bir süre sonra düzeliyor neden olabilir ? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar General Mobile E-Tab 4 tablet'im var fakat arada bir dokunmatiği gidiyor örneğin oyun oynuyorum ve dokunmatiği gidiyor kilit tuşuna basıp bir süre bekleyince geliyor. Birde oyun oynarken kendi kendine tuşlara basıyor örneğim konsol yeri ben dokunmasam da basılı kalıyor (sağa doğru çekik kalıyor mesela) fakat dediğim gibi kilitleyip açınca bir süre sonra düzeliyor neden olabilir ? Teşekkürler.
Bende de aynı sorun var dostum. netbook ssd uyumu | Technopat Sosyal ne yaptın servise felanmı yolladın yoksa düzeldi mi?

Oyunlarda herşey serbest birde DNSet indirireniz facebook twitter :) Yeme de yanında yat...

O sorunun sebebi sürekli ayni yere basmanla ekran nemleniyor ellerin ıslakken kullanma ve öyle olduğunda ekranı kilitle bi bezle ekranı kurula ve oyna tum cihazlarda ayni sorun var

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı