General Mobile E-Tab 4 şarj olmuyor

TravelerJohn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
General Mobile marka E-Tab 4 model tabletimi şarja takıyorum, şarj makinesini algılıyor fakat ekran da görselde ki gibi uyarı veriyor 'şarja tak' uyarısı yani. En son kullandığım da şarj oluyordu. Uzun süredir kullanmıyordum 2-3 yıl vardır. Tamire gitmeden nasıl düzeltilir bu sorun tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur mu? Şimdiden teşekkürler.

20211102_144708.jpg

20211102_144708.jpg

Merhaba arkadaşlar,
General Mobile marka E-Tab 4 model tabletimi şarja takıyorum, şarj makinesini algılıyor fakat ekran da görselde ki gibi uyarı veriyor 'şarja tak' uyarısı yani. En son kullandığım da şarj oluyordu. Uzun süredir kullanmıyordum 2-3 yıl vardır. Tamire gitmeden nasıl düzeltilir bu sorun tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1204597

Eki Görüntüle 1204597

Batarya bitmiş hocam. 3 apmerlik şarj aleti ile akşamdan sabaha kadar bırakın batarya ölmediyse çalışması lazım.

Şarj girişine toz kaçmıştır tozunu al belki düzelir.
Şarj makinesini algılıyor fakat şarja takılı olduğu halde 'şarja tak' uyarısı veriyor ekranda tozla ilgilisi var mı ki bunun .
Batarya bitmiş hocam. 3 apmerlik şarj aleti ile akşamdan sabaha kadar bırakın batarya ölmediyse çalışması lazım.
Şarja takılı olduğu halde ' şarja tak ' uyarısı vermesi düzelir mi yani .

Çalışmıştır umarım aynı sorunu yaşıyorum

Ben en son e Tab 4 bu uyarıyı aldığımda çok uzun zaman kenarda yattığı için batarya içinde hiç enerji kalmadığı için yapıyordu. Orijinal 3 amperlik şarj aleti ile şarj edilince öyle açılıyordu. Açılmadığında batarya komple ölmüştü. Değerlendirmek amacıyla bilgisayarıma sensör paneli yaptım çok da güzel olmuştu ta ki anakartı yanıp ekranı kırana kadar. Ucuza bulsam yine alıp yapmak isterim hatta bunun hakkında video çektim ama yayımlamak içimden gelmiyor fiyatları artar diye :).

Yeni konular

Geri
Yukarı