General Mobile E-Tab4 Şarj Olmaması

Keritto361

Hectopat
Daha fazla  
Benim okuldan fatih projesiyle dağıttıkları E-Tab4 vardı, yere düşürmüştüm renklerinde sıkıntı olmuştu. Ondan sonra yaklaşık 2 yıldır açmadım. Bu günlerde kardeşim için lazım oldu ben de servisine götürdüm bir temassızlığı varmış galiba yaptılar 50TL verdim. Şarj adaptörünü kaybettim, kablosunu alıp evdeki iPhone adaptörüyle falan doldururum diye düşündüm. Orijinal kablosunu 30TL'ye alıp eve geldim ancak şarja taktım, tablet açıkken şarjı hiç artmıyor aksine azalıyordu.
Kapalıyken de 20 dakikada en fazla %5 şarj dolmuştu. Tableti açıp ayarlardan pil bölümüne geldiğimde tablette Kurumsal Cihaz Yönetimi'nin %72 oranında pil kullandığını gördüm. Şimdi bu sorun acaba bu Kurumsal Cihaz Yönetiminden mi, yoksa şarj adaptörünün olmadığından mı kaynaklanıyor? İnternetten 10TL'ye bir adaptör alıp mı denemeliyim, yoksa 30-40TL'ye orijinal adaptör mü almalıyım? Ne yapmalıyım bilgisi olan var mı?

tablet.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı