General Mobile E-Tab 4'e hangi root yüklenmeli?

kesiyonbolum

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar selam, yaklaşık 10 yıllık tabletimi buldum. Bunu değerlendirmek istiyorum video izlemek için. Az önce cihazı açtım ne YouTube girebiliyorum ne başka bir uygulamaya. Eskiden root işlerinden anlardım cihaza da yüklemiştim fakat şu an hiçbir fikrim yok yardım almak istiyorum. Bu cihaza ne yüklemeliyim? Cihaz Android 4.2.2 sürümüne sahip Google Play hiçbir uygulamayı desteklemiyor. Sorunsuz bir root yükleyip YouTube, Netflix, Twitch gibi uygulamalarda sorunsuz video izlemek istiyorum. Yardımcı olabilecek var mı? Yeni konu açmak istemedim fakat en son mesaj 2020 yılında atılmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam e-tab 4'ün güncel bir romu maalesef bulunmuyor. En son 4.x.x gibi bir versiyon vardı diye biliyorum. Belki chrome gibi platformlardan izlenebilir fakat uygulama ile olmaz. Romların çoğusunda zaten sertifika olmadığı için yine sorunlar çıkıyor. E-Tab 5 olsaydı bir çok yolu vardı

Bu konulardan biraz uzak kaldım fakat piyasadaki herhangi bir ROM'u cihaza yükleyip kullanamıyorum değil mi? Mesela Android 11 sürümüne ait herhangi bir tablet ROM'u yüklediğimde sertifikalı değil ise çalışmayacak. Bu durumda cihazı çöpe mi atacağım? 🥺

Bu konulardan biraz uzak kaldım fakat piyasadaki herhangi bir ROM'u cihaza yükleyip kullanamıyorum değil mi? Mesela Android 11 sürümüne ait herhangi bir tablet ROM'u yüklediğimde sertifikalı değil ise çalışmayacak. Bu durumda cihazı çöpe mi atacağım? 🥺
Hocam zaten o tablete farklı rom bulunmuyor. Ama dediğim gibi bazı romlarda sertifika bulunmadığı için netflix kabul etmiyor. Değişiyor romdan roma bazen setifika ekleniyor açılıyor

Bu arada sakın farklı rom yüklemeyin yani cihaza ait ya da cihaza uyumlu rom kullanın farklı rom kullanınca brick olabilir. Aynı işlemciye sahip olsa bile romlar hata verebiliyor.

Yine bence işe yarar bi tablet. Ben de olsa üni için pdf okurdum. İnternet sitelerinden dizi izlenebilir yine youtube chrome'dan falan ya da dosya olarak atıp video izlenebilir.

Geri
Yukarı