General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir arkadaşım cihaz yönetimini ortadan kaldırıyor ama yedeklediğini söylüyor. Eğer isterlerse tabletleri tekrar geri getireceğini söylüyor. Bende ona güvenerek vereceğim yarın. Bir sorun olur mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşım cihaz yönetimini ortaadan kaldırıyor ama yedeklediğini söylüyor. Eğer isterlerse tabletleri tekrar geri getireceğini söylüyor bende ona güvenerek vereceğim yarın. Bir sorun olurmu sizce?
Evet, geri getirebilir ve yaptırabilirsiniz.

@Recep Baltaş abi bunu yaparsak MDM kalkacak mı, sonra da en güncel Android sürümüne mi güncellenecek? Bir de bunu yaptıktan sonra tablet MEB 'in yayınladığı güncellemeleri alır mı?

@Recep Baltaş abi bunu yaparsak MDM kalkacak mı, sonra da en güncel Android sürümüne mi güncellenecek? Bir de bunu yaptıktan sonra tablet MEB 'in yayınladığı güncellemeleri alır mı?

• MDM'i MobiGenie ile kaldırabiliyorsunuz.
  • En güncel sürümü yüklerseniz root yine gidecek.
  • Güncellemeleri alabilmesi gerek.

Bir de Mobogenie ile sürücüleri yükledikten sonra Kingoroot ile root atılabiliyor. Birkaç dakikada işlem bitiyor.

Recep abi Şimdi benm Tablete güncelleme geldikten sonraa 2. bir kullanıcı açamadm şimdiden şifremi değiştiremiyorum. Meb'in koyduğu şifree hala üzerinde. Şifremi değiştirmek için depolama kısmından veriyi temizle yapın dediler actım bende veriyi temizle yook. Şifremi değişemiyorum fotoğraf ve müzikte indiremiyorum. Tablete ROOT atarsam bu sorunlar giderilir mi ? Bi yardım abicim .

Gençler yeni yöntem.

Öncelikle herkeze selamlar bu gün güncellenmiş mdm te root atma ögreticem.

• Google play den dosya yöneticisi var onu indir aç engellemez.
  • Sonra sitem belleği system app oradan DRM korumali içerik deposunu yükle. Hata verecek korkmayin birşey yok.
  • Sonra tableti kapatip acin.
  • Sonra tekrar dosya yöneticisi aç. Oradan uygulamalara gir. Ayarları sec sonra üstte bir ok var kutuya inen, ona bas yedekler olacak.
  • Sonra açın yedekleri ayarlari kurun hata verecek. Sonra tekrar ayarları seçin ve silin -sadece en son yüklediginizi siler-
  • Sonra ayarlari açın. Her şey açık. Sonra geliştirici seçeneklerini açın, USB hata ayiklama gelmiş olacak.
  • Sonra Kingo Root'u indirin. Bağlayan PC'ye tableti.
  • USB hata ayiklamayi açın, root deyin sonra root atin.
  • Kapanip açılsın, kernel bütünlüğü bozuldu diyecek. Ekrani kitleyin. Ekrana saat vs ekleme yerinden eklemeyi açin, takvim diyin ekleyin. Sonra üstüne tiklayin açın.
  • Ayarlar gizlilik politikası diyin, normal taraciyi açın. Oradan uygulama arama bölümünden dosya yöneticisi aç tekrar.
  • Sistemden app, mdm, Eba, Sso vs silin.
  • Kapatup açin sizindir artik tablet.

Not oluşacak hasarlardan ben veya Teknoloji tutkunu Technopatların ortak adresi: Technopat.net! sorumlu değildir.

Recep abi benim tablete no rooted diyor, neden?

Gençler yeni yöntem.

Öncelikle herkeze selamlar bu gün güncellenmiş mdm te root atma ögreticem.

• Google play den dosya yöneticisi var onu indir aç engellemez.
  • Sonra sitem belleği system app oradan DRM korumali içerik deposunu yükle. Hata verecek korkmayin birşey yok.
  • Sonra tableti kapatip acin.
  • Sonra tekrar dosya yöneticisi aç. Oradan uygulamalara gir. Ayarları sec sonra üstte bir ok var kutuya inen, ona bas yedekler olacak.
  • Sonra açın yedekleri ayarlari kurun hata verecek. Sonra tekrar ayarları seçin ve silin -sadece en son yüklediginizi siler-
  • Sonra ayarlari açın. Her şey açık. Sonra geliştirici seçeneklerini açın, USB hata ayiklama gelmiş olacak.
  • Sonra Kingo Root'u indirin. Bağlayan PC'ye tableti.
  • USB hata ayiklamayi açın, root deyin sonra root atin.
  • Kapanip açılsın, kernel bütünlüğü bozuldu diyecek. Ekrani kitleyin. Ekrana saat vs ekleme yerinden eklemeyi açin, takvim diyin ekleyin. Sonra üstüne tiklayin açın.
  • Ayarlar gizlilik politikası diyin, normal taraciyi açın. Oradan uygulama arama bölümünden dosya yöneticisi aç tekrar.
  • Sistemden app, mdm, Eba, Sso vs silin.
  • Kapatup açin sizindir artik tablet.

Not oluşacak hasarlardan ben veya www.tecnopat.net sorumlu degildir.
Üstte bir ok felan yok kutuya inen, tüm dediklerini yapmama rağmen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı