Çözüldü General Mobile E-Tab 5 TWRP ekranından çıkarken açılma ekranında kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yusufkavzoglu

Centipat
Daha fazla  
General Mobile E-Tab 5 TWRP modundan çıkayım derken açılma ekranında kaldı, nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 46
Çözüm
Ses açma tuşu + açma kapama tuşuna basılı tutmayı denediniz mi?

Hocam önecelikle bilgisayar bağlantımızı yapalım sonrasında muhakkak TWRP menüsüne girebiliyor olmamız lazım, daha sonrasında da uyumlu ROM yazdırıp sistemi reboot ederek başlatmak gerekiyor.

Rastgele denerken güç+ses(+)+ses(-) yaptım tablet kapandı sonra güç+ses(+) yapınca tekrar döndü TWRP moduna sağ olun gene de.
Ne yapmaya çalıştın öğrenebilir miyiz?

Öncesinde 4.4.2'den 5.1.1 sürümüne yükseltmiştim. Üzerinde bayağı geçtiği için sürümü yükseltmek istedim. Daha sonra önce sistemi falan temizledim sonra yükseltme dosyasını bulamayınca flasha atıp yapmak için sistemi yeniden başlata bastım. Sonuç bu.

Brick olmuş galiba.

Çözümü nedir?

Öncesinde 4.4.2'den 5.1.1 sürümüne yükseltmiştim. Üzerinde bayağı geçtiği için sürümü yükseltmek istedim. Daha sonra önce sistemi falan temizledim sonra yükseltme dosyasını bulamayınca flasha atıp yapmak için sistemi yeniden başlata bastım. Sonuç bu.

Çözümü nedir?

Hocam sistem dosyalarını sildiğiniz için açılmaz.

Çözümü nedir?

Çözüm SD kart vasıtasıyla uyumlu Android sürümünü yazdırıp yüklemek olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses açma tuşu + açma kapama tuşuna basılı tutmayı denediniz mi ?

Hocam önecelikle bilgisayar bağlantımızı yapalım sonrasında muhakkak TWRP menüsüne girebiliyor olmamız lazım, daha sonrasında da uyumlu ROM yazdırıp sistemi reboot ederek başlatmak gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses açma tuşu + açma kapama tuşuna basılı tutmayı denediniz mi?

Rastgele denerken güç+ses(+)+ses(-) yaptım tablet kapandı sonra güç+ses(+) yapınca tekrar döndü TWRP moduna sağ olun gene de.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı