General Mobile E-TAB 5 Yavaş Şarj Olma Sorunu

Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar benim tabletle ilgili sorum var. Tableti şarja taktığım zaman tablet çok geç şarj oluyor. ( 1 günde şarj olmuyor. ) Şarja taktığımda diğer bir sorun ise şarj azalıyor. Sebebi sizce ne olabilir? Yardımlarınızı bekliyorum.
Model: General Mobile E-TAB 5 ( TWRP ROM var içinde. )

Son düzenleyen: Moderatör:
TWRP ROM değil kurtarma modudur. E-Tab 5'lerin çok yavaş şarj olduğu doğrudur. Buna bir çözüm üretebilmek için yeni bir ROM inşa edilmelidir. Çünkü cihazın çekirdeğiyle ilgili bir sıkıntı mevcut.

TWRP ROM değil kurtarma modudur. E-Tab 5'lerin çok yavaş şarj olduğu doğrudur. Buna bir çözüm üretebilmek için yeni bir ROM inşa edilmelidir. Çünkü cihazın çekirdeğiyle ilgili bir sıkıntı mevcut.
Eskiden 5-6 saatte %100 e ulaşırdı ancak şimdi 1 günde %50 şarj yükleniyo, peki yeni bir Rom dediğinizi nasıl yapıcam.

Eskiden 5-6 saatte %100 e ulaşırdı ancak şimdi 1 günde %50 şarj yükleniyo, peki yeni bir Rom dediğinizi nasıl yapıcam.
Bende Kafayi yiyecem 23 saate %50-%49 şarz oluyor etab-5'im. Batarya'yı da değiştirdim. Galiba sorun var şarz aleti ve kablosunda. Çok güçlü şarz aleti etab-5'i me taksam daha iyi mi olur?

Son düzenleme:
Yahu kardeşim insanı yanlış bilgilendirme romla ne alakası var arkadaşın dediği farklı bir durum. Ya adaptör bozuk ya ara kablo hasar görmüş onları telpa dan al sorun çözülür.

trakya'da güzel bir söz vardır. :"taş atıp da kolunuz mu ağrıdı? bedavadan gelen bir cihazı, amacının tamamen dışında işler için deneme tahtasına çevirdiler. daha da kötüsü, bazı satış sitelerinde satan satana.. bir de, yok yavaşmış yetersizmiş vs. bedava sirke baldan tatlıdır. iyi bir tablet için 8-10 bin tl'n yoksa, bu bedava sirke bal tadında gelmeli, idare et gitsin. o günkü şartlarda 500 - 600 tl sıfır fiyatlı bir ürün için, bana göre çok iyi. 10.000 mah a yakın bataryası, açık yada kapalı olarak hiç kullanılmadığında aylar sonra bile aynı şarj düzeyini koruyor. ısınma dersen yaz sıcağında bile fansız bir araç, saatlerce çalışıyor. daha ne olsun... ha; sizde bu böyle değilse, o da çok bilmişlikten gelen fazla kurcalamaktan olmuş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı