General Mobile GM 20 alınır mı?

Evet bendede GM20 var.
merhaba

uzun süreli kullanım yorumunuz nedir ? donma,kasma,kronik sorun var mı ? navigasyon performansı nasıl ? alınca kapatılacak servisler kullanımda dikkat edilecek noktalar neler ? gm konularında çok fazla gereksiz yorum var. kullanan ve kullanım deneyimini paylaşan sayısı 2 yi geçmiyor.

Merhaba.

Uzun süreli kullanım yorumunuz nedir? Donma, kasma, kronik sorun var mı? Navigasyon performansı nasıl? Alınca kapatılacak servisler kullanımda dikkat edilecek noktalar neler? GM konularında çok fazla gereksiz yorum var. Kullanan ve kullanım deneyimini paylaşan sayısı 2'yi geçmiyor.

Ölü konuya yorum atıyorum haklısınız insanlar telefonu alıyor verdikleri bütçeye bakmadan iPhone performansı bekliyor yaklaşık 1 ay falan oldu babam bana hediye olarak GM 21 aldı performansı falan gayet iyi çok oyun oynayan birisi değilim buradaki kişilerin tahminimce çoğunun yaşı 18'i geçmiyor ki boş boş yorumlar var telefonun performansı gayet iyi internette geziyordum karşıma çıktı General Mobile'ye heveslenenler soğumuş herkes kötülemiş markayı telefonu kullanıp oyun performansını beğenmediniz diye markayı kötülemeyin Pro modellerinde daha iyi performans alırsınız özellikle GO modellerine yönelirseniz çok daha düşük bütceli telefon almış olursunuz Android GO sürümünü kullanarak optimizasyonu arttırarak düşük sistemlerde kusursuz Android deneyimi sağlayan harikabir çalışma ama insanlar oyun performansını beğenmediği için boş yorumlar atmışlar bir şey demiyorum bu tür insanları düzeltemessiniz.

eylül ayında gm21 aldım. bu telefonu aldıysanız zaten bütçe sıkıntınız var demektir . 3 aylık kullanıma göre yorumum fiyatına göre güzel telefon olduğu ve alınabilir olduğu. donma kasma takılma şu bu yok. hiç oyun oynamam. onun harici özellikleri aktif kullanırım . beğenmediğim tek şey, telefonun kamerası gece oda içinde çok kötü çekiyor.

Geri
Yukarı