General Mobile GM 20 alınır mı?

@Petrov Elimde kalacak plastik parçası çöp telefon alacağıma daha düşük özellikli ama daha iyi bir markanın modelini alırım.

Y6s gayet güzel telefondur. Eğer Asphalt 9'u en yüksek ayarlarda açmaya kalkışmadıysanız ve üzerinden araba ile geçmediyseniz asla bükülmez ve kasmaz.
Dostum çöp deme ayıp oluyo herkesin bütçesi farklı.Yengem GM8 kullanıyo 2 yıldır hiçbir problemi olmadı.Türk halkı bazı şeyleri bilmeden kötüler zaten.Telefonunda yapısı sert plastik sağlam yani telefonu kullandığımdan söylüyorum bilip bilmedenkonuşmayın lütfen.

Hocam Çin Mali alın ondan iyidir vallahi.
Sana kötü bir haberim var. GM ile çin malı arasında fark yok ikiside aynı, biri marka basılıp daha pahalıya satılan hali.
Dostum çöp deme ayıp oluyo herkesin bütçesi farklı.Yengem GM8 kullanıyo 2 yıldır hiçbir problemi olmadı.Türk halkı bazı şeyleri bilmeden kötüler zaten.Telefonunda yapısı sert plastik sağlam yani telefonu kullandığımdan söylüyorum bilip bilmedenkonuşmayın lütfen.
GM 8 kullanıyorum. Üzerine kolonya dökünce kasa yumuşuyor, baya sağlam helal olsun tavsiyemdir. (!)

Hayır olsun nediyeyim. Gidin övün her yerde, herkes bu telefonu aldırın. GM kazanacak (!)
Ya arkadaşım bütçene göre. Adam sormuş alınırmı? alınmazmı? alınır dedim. Ne gereksiz muhabbet bu ya 3 4 binliralık telefon alacak durmumuz yoktu. Babamın parası buna yetti. Gidin daha iyisini siz alın.

Ya arkadaşım bütçene göre. Adam sormuş alınır mı? Alınmaz mı? Alınır dedim. Ne gereksiz muhabbet bu ya 3 4 binliralık telefon alacak durmumuz yoktu. Babamın parası buna yetti. Gidin daha iyisini siz alın.

Sana daha fazla anlatmaya çalışmayacağım, ama şunu bil bende GM8 kullanıyorum ve aldığıma pişmanım.

Hah! General Mobile bir telefon alacağıma yurtdışından getirilip, sonradan IMEI atılmış Redmi Note 9 128 GB alırım bin kat daha iyi. Daha önceden kullanmıştım, tuttukları her yerden kısmışlar. Şimdi niye yerli markaları desteklemiyorsun diyeceksin. Adam akıllı telefon tasarlayıp, sattıda bizde almadık sanki!

Hah! General Mobile bir telefon alacağıma yurtdışından getirilip, sonradan IMEI atılmış Redmi Note 9 128 GB alırım bin kat daha iyi. Daha önceden kullanmıştım, tuttukları her yerden kısmışlar. Şimdi niye yerli markaları desteklemiyorsun diyeceksin. Adam akıllı telefon tasarlayıp, sattıda bizde almadık sanki!
Yerli markaları desteklemiyorum. Güvenli olsun diye trden aldım.Durumum buna yetti hem ve iş görebilecek fp bi telefon.Zaten sosyal medya kullanıyorum pek oyun oynamıyorum.Adaşız bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı