General Mobile GM 20 alınır mı?

Bu konuda niye bu kadar GM hateri var anlamadım. 😁 Gelip fanboyluk yapmayacagim ama teknolojik alet bunlar. Bugun Xiaomi, Samsung, Iphone'da da hatalar cikiyor feryat edenler oluyor sonucta. Sans isi birazda.
Bugune kadar General Mobile'in cikardigi su telefonlari kullandim;

-GM Discovery 1
-GM Discovery 2
-GM Android One 4G
-GM 5 Plus
-GM 6
-GM 8

Sıkıntı yaşadin mi derseniz de sunu soyleyebilirim. Sadece Discovery 2 de wifi problemi yasadim o yillarda. Wifi bir anda gitmişti arama yapiyor ancak bulamiyordu. Harici olarak tum telefonlardan memnunum acikcasi.

Bir markanin hateri yahut fanboyu olmaya gerek olmadigi dusuncesindeyim. Fikirlerinize saygi duyarim.

Bu arada telefonumu da degistirmeyi dusunuyorum. Butceti zorlayip Xiaomi Redmi Note 9 Pro alabilirim ancak ileride belli olacak islerime bagli butcem dusebilir o yuzden GM 20 Pro'ya yonelebilirim.

Babam GM8 aldı kendisine çok da memnun sadece candy crush falan oynar sosyal medyaya girer.

Bende kendime gm 20 alacağım kankamda var PUBG oynamıyor Brawl Stars falan Roblox falan hiç kasmıyor.
la @Conficker Belasi ne işin var burda ben sdnden obirgamer

Arkadaşlar selam. Babamın telefonu bozuldu, kendisi oyun oynamaz sosyal medyada zaman harcamaz yapacağı tek şey maçkolik indirmek YouTube'da video izlemek GM 20 almak istiyorum uzun süre götürür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
GM20 veya GM alinmaz yorumlara bakıyorum. Bir kere güncelleme verip daha vermemişler. Burada çok güzel muhteşem, manyak diyenlere kulak asma. Xiaomi, Realme gibi markalarin alt segment 1800-2000 TL telefonlarina yönel. Daha memnun eder seni.

Aga hiç alma demeyeceğim ama oyun oynayacaksan alma. Babamda GM 20 var şarji iyi vs ama oyun konusunda başarısız sosyal medya uygulamaları vs kullanarak 1.5 gün çıkarıyor babam.

GM20 veya GM alinmaz yorumlara bakıyorum. Bir kere güncelleme verip daha vermemişler. Burada çok güzel muhteşem, manyak diyenlere kulak asma. Xiaomi, Realme gibi markalarin alt segment 1800-2000 TL telefonlarina yönel. Daha memnun eder seni.
Babam kullanacak demiş ve çok mu komik? Alt segment dediğin telefonlar gm 20den daha pahalı ve 2-3gb ram li 32 gb hafızalı aciz telefonlar. Sırf türk üretimi diye daha ucuz diye kötü yapmaz A10 A11 gibi telefonların içinden geçer.
Aga hiç alma demeyeceğim ama oyun oynayacaksan alma. Babamda GM 20 var şarji iyi vs ama oyun konusunda başarısız sosyal medya uygulamaları vs kullanarak 1.5 gün çıkarıyor babam.

Evet oyun için iyi değil işlemciden dolayı ama zaten babası kullanacakmış yeterli gayet.

Babam kullanacak demiş ve çok mu komik? Alt segment dediğin telefonlar gm 20den daha pahalı ve 2-3gb ram li 32 gb hafızalı aciz telefonlar. Sırf türk üretimi diye daha ucuz diye kötü yapmaz A10 A11 gibi telefonların içinden geçer.

Evet oyun için iyi değil işlemciden dolayı ama zaten babası kullanacakmış yeterli gayet.
Fanboyluk yapma. Kötü işte neyini savunuyorsun ? Güncelleme veriyor mu adam akıllı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı