General Mobile GM9 Pro vs Samsung Galaxy M.20

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiç düşünmeden GM diyebilirim, yıllardır kullanan arkadaşlarım var bir sorun yaşamadılar. Hâlâ da kullanmaya devam ediyorlar. Yok illa bilinen bir marka alacağım, jelatinimi kılıfımı kolay bulmak istiyorum gibi istekleriniz de varsa, bu fiyat aralığında realme 5i de var ona da bakın derim. İşlemci ve ekran olarak GM ve realme, Samsung'un bu modelinden iyidir.

Hocam aldığım p30 cihazda ghost touch çıktı maalesef.
Üzüldüm, p kadar bekledin aldıktan sonra ise sorunlu çıkması kötü olmuş. Ne yaptın, telefonu iade mi ettin, garantiye mi gönderdin? Thermal throotling testi falan yaptın mı?

Üzüldüm, p kadar bekledin aldıktan sonra ise sorunlu çıkması kötü olmuş. Ne yaptın, telefonu iade mi ettin, garantiye mi gönderdin? Thermal throotling testi falan yaptın mı?
Yok hocam kullanımıma etki ediyordu(3-4gündür kullanıyorum.)Bugün biraz kurcalayayım dedim test ettim bu problemin olduğu kanısına vardım. Teknosa'yı aradım sim kart takıldığı için iade ve değişim için servis rapor vermeli, dedi. Ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten kafayı yiyeceğim, yarın servisle görüşeceğim artık nasıl durum oluşursa. Telefonu test ettim hocam %59 koruyabilmişti 15 dk'da. Oyun bile yükleyip test etmedim, moralim bozuldu, dertsiz başıma dert aldım durduk yere. 5 yıllık cihazımda bile olmayan sorun bunda çıktı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı