General Mobile ilgisizliği

Makaleler
45
Telefonum GM8 32 GB. Telefon 4 tane hafıza kartı bozdu. Garantiye götürdüm, hem okumuyor hem de bozuyor diye. Ek olarak batarya ve dokunmatik kısmı vardı. Batarya değişmiş, gözle görülür düzelme olmuş. Dokunmatik eh işte. Hafıza kartı için ise olumuz sonuç. Neymiş efendim fabrika ayarlarına sıfırla. Defalarca yaptım ancak olmadı ve telefonu garantiye verdim, yine düzelmedi dedim. İlgisizler resmen. Almayın aldırtmayın🤬

Şimdi de telefondaki kişileri siliyor. Şaka veya yalan değil. Telefonda 100 kişi var vardı. Şu anda 76 kişi var. Nereye gitti 25 kişinin telefon numarası?

Sizin telefonunuza özgü bir durum olabilir mi? Hafızasında sorun olabilir başka telefonlarda böyle olmaz. Eğer kişileri hafıza kartına kayıt ediyorsa kişiler olabilir.

Telefonum GM8 32 GB. Telefon 4 tane hafıza kartı bozdu. Garantiye götürdüm, hem okumuyor hem de bozuyor diye. Ek olarak batarya ve dokunmatik kısmı vardı. Batarya değişmiş, gözle görülür düzelme olmuş. Dokunmatik eh işte. Hafıza kartı için ise olumuz sonuç. Neymiş efendim fabrika ayarlarına sıfırla. Defalarca yaptım ancak olmadı ve telefonu garantiye verdim, yine düzelmedi dedim. İlgisizler resmen. Almayın aldırtmayın🤬

Şimdi de telefondaki kişileri siliyor. Şaka veya yalan değil. Telefonda 100 kişi var vardı. Şu anda 76 kişi var. Nereye gitti 25 kişinin telefon numarası?

Hocam bu durum pek şaşırtıcı değil açıkçası.
Bir daha telefon alacağınızda daha iyi araştırmanızda fayda var. Ben genellikle "akıllı telefon tavsiyeleri" bölümünde gezerim ve eğer biri gm önerir ise 10-15 kişi onu linçleriz.
Aynı durum Casper için de geçerli.

Koşarak geldim öyle deyim.
Teknik servis.
Malzeme kalitesi.
Kamera kalitesi.
Performans.
Isınma sorunları.
Dolandırılma hissi.
Bildiğim kadarıyla saf Android kullanıyor zaten, ayarlarda pixel cihazınızı özelleştirin falan yazıyor :D.
0 güncelleme.
Çabuk bozulması.
Sıfır sağlamlık.
Kalitesiz ekranı.

Sıkıntı değil ise gm 20 Pro enfes bir cihazdır.
Efsanevi denilen GM 9 Pro için kullanıcılar hala güncelleme bekliyor :(

Hocam şu anda fark ettim ilk başta isminizi görmemiştim :D. Siz zaten GM'i nasıl kötülediğimizi biliyorsunuz. Boşuna açıklamışım.
Evet sizle konuştum. Siz dedi diyeli GM'den soğudum. Haklısınız. :)
Hocam bu durum pek şaşırtıcı değil açıkçası.
Bir daha telefon alacağınızda daha iyi araştırmanızda fayda var. Ben genellikle "akıllı telefon tavsiyeleri" bölümünde gezerim ve eğer biri gm önerir ise 10-15 kişi onu linçleriz.
Aynı durum Casper için de geçerli.

Efsanevi denilen GM 9 Pro için kullanıcılar hala güncelleme bekliyor :(
Hocam burada verdiğiniz cevapta ise daha dikkatli olacağım. Kazıklanmak istemiyorum tekrardan. Zamanında 1000 TL'ye aldım(MediaMarkt'tan). Hemen hemen herkes M21 veya Realme 7 öneriyor 2500 TL civarı telefonlarda.
Biraz garipsedim aslında çünkü eskiden ben de kullanıyordum ve servise götürünce çok hızlı bir şekilde sorunumu çözmüşlerdi.
Hocam üstteki linki inceleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı