General Mobile linçi

3 yıldır GM8 modelini kullanıyorum, gram şikayetim yok. Hala gül gibi çalışıyor telefon, tamamen önyargı olduğunu düşünüyorum. Belki de GM8 modeli iyidir, diğerleri kötüdür bilemiyorum.

Hocam Hulk falansınız sanırım nasıl o hale getirdiniz onu. Ben ne hor kullandım küçükken 3 yıl dayandı o telefon. Sürekli şarj soketi gidiyordu orası ayrı...
Hemen çarpmadım. Kullandım baya ama daha fazla dayanamadım ve kırdım. Sabrın var mı dersen Metin2 oynadığımı söylesem yeter. 10 saat metin kırıyoruz da.

Buradaki çoğu kişi açtığım konuda General Mobile markasını linç ediyor. Kronik sorun mu var? Anlamadım gitti. 2000-2500 TL arası RAM ve hafıza bakımından en yüksek bu telefon var yani GM20 Pro 128 GB. Sebebi nedir?

Hocam iyi değil yani 2500 TL arasında en yüksek özelliklere sahip telefon ama telefonun gerçekten eksikleri var. 2-3 ay içinde arayüzde donmalar başlıyor, onun yerine kaça bir Xiaomi Redmi Note 8 almanızı öneririm. Düşük bütçede en iyi tartışmasız telefon Xiaomi.

3 yıldır GM8 modelini kullanıyorum, gram şikayetim yok. Hala gül gibi çalışıyor telefon, tamamen önyargı olduğunu düşünüyorum. Belki de GM8 modeli iyidir, diğerleri kötüdür bilemiyorum.
Sanırsam GM8 markanın en iyi telefon modeli, ancak aralarındaki en iyi model. Çünkü ben de 3 yıldır kullanıyorum ve telefon bozulsa daha iyi diyecek seviyeye geldim, hangi yamuğunu sayayım ki? Mesela şunu söylemem yeterli olur bence; telefona jak girişli bir kulaklık takınca telefon o kulaklığı anında bozuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı