Çözüldü General Mobile tablete sıfırdan Android nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jakesully039

Hectopat
Daha fazla  
Zamanında liselerde verilen E-Tab 4'e yeni bir Android işletim sistemi kurmak istiyorum (cihaz kendini kilitlemesin diye). Yardımcı olabilir misiniz bu konuda?

Dediğim sorunla kılavuza uyamıyorum bilgisayar tableti görmüyor.

Aşağıdaki yöntemi deneyin.

Tableti "güç" + "ses açma" (böyle olması lazım) tuşlarına aynı anda basarak kurtarma moduna alın. Ekranda "komut yok." uyarısı çıkarsa kurtarma moduna girmişsiniz demektir. Ses açma veya kısma tuşlarına rastgele basın. Belli bir basışı geçtikten sonra normal menü listesi karşınıza gelecektir.

Bundan sonra yapmanız gereken şey şu: Cihazı bilgisayara takmak ve aygıt yöneticisi üzerinden cihazın düzgün tanındığından emin olmak. Eğer üzerinde ünlem var ise el ile indirdiğiniz ZIP içerisindeki sürücüyü o cihaza tanıtmak olacaktır. Bunu da yaptıktan sonra içerisindeki thinkdownloader'ı kullanarak güncel ROM'u yükleyebilirsiniz.

Gerçi, bu dediklerim yükleme rehberi içerisinde de yazıyor olmalı. Öyle hatırlıyorum.

Asıl sorunu hala anlatamadım galiba tableti 3 farklı bilgisayar görmedi ve görmüyorda. Tableti bilgisayara okutmadan hiçbir şey yapamam.

Tableti bilgisayara bağladığınızda aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt olarak mı gözüküyor? Tablet kapalıyken bilgisayara takın ve ses açma ile güç tuşuna basılı tutarak tableti güvenli modda açmayı deneyin.

Tableti bilgisayara bağladığınızda aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt olarak mı gözüküyor? Tablet kapalıyken bilgisayara takın ve ses açma ile güç tuşuna basılı tutarak tableti güvenli modda açmayı deneyin.

Sorun çözüldü, tekrardan teşekkürler yardımlarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı