General Mobile'e Tab 5 Root attıktan sonra açılmama durumu olur mu?

MelihU

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhaba herkese. Bende lise zamanında kalma General Mobile'e Tab 5 bulunmakta. Kendim birkaç kere root atmayı denedim ama başaramadım. Birkaç yere sordum yazılımı 250 TL'ye attıklarını söylediler ama yazılımı attıklarında birçok uygulama (YouTube vs.) Açılmama durumu olabilir dendi. Ki önceki atan kişiler de bu sorun olmuş. Ben tableti sadece bir şeyler izlemek(netten film izlemek, APK yükleyip oradan bir şeyler izlemek) için kullanacağım.

1- Bu dediklerimi yapabilir miyim?
2- İnternetten bir şeyler izlerken tablet kasma vs yapar mı acaba?

Cevaplarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese. Bende lise zamanında kalma General Mobile'e Tab 5 bulunmakta. Kendim birkaç kere root atmayı denedim ama başaramadım. Birkaç yere sordum yazılımı 250 TL'ye attıklarını söylediler ama yazılımı attıklarında birçok uygulama (YouTube vs.) Açılmama durumu olabilir dendi. Ki önceki atan kişiler de bu sorun olmuş. Ben tableti sadece bir şeyler izlemek(netten film izlemek, APK yükleyip oradan bir şeyler izlemek) için kullanacağım.

1- Bu dediklerimi yapabilir miyim?
2- İnternetten bir şeyler izlerken tablet kasma vs yapar mı acaba?

Cevaplarsanız çok sevinirim.
Aynı tablet bende de var ve root attırdım. Youtube'da 1080p'de kasma yapıyor ama izletiyor yine de.

250 liraya falan attırmanıza gerek yok. Buradaki rehberlerle kendiniz yapabilirsiniz. O kadar zor değil.

Chrome falan kullanabilirsiniz gene. YouTube ve internet tarayıcıları için root engel değil.
Roota özel bir kasma olmaz.

250 liraya falan attırmanıza gerek yok. Buradaki rehberlerle kendiniz yapabilirsiniz. O kadar zor değil.

Chrome falan kullanabilirsiniz gene. YouTube ve internet tarayıcıları için root engel değil.
Roota özel bir kasma olmaz.
Tarayıcıdan youtuba giriyor ama çok kötü bir arayüz var.Ve apk indirdiğimde tarayıcıdan bir çok hata(eba durduruldu , indirdiğim apk durduruldu) aldım.Kasmadan kastım ise root için değil de genel olarak tabletin donanımlarından kaynaklı olabilir mi diyeydi.Cevaplarınız için teşekkürler.Birde rica etsem rootu nasıl atabileceğimi gösteren rehber linkini yollayabilir misiniz?

Geri
Yukarı