Generals Türü Strateji Oyunu Önerisi

ChikiTiger

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 4600H - GTX 1650 - 16GB 3200 MHz - Acer Nitro 5
Artık eski strateji oyunlarından devam eden bir elin parmakları kadar. Önerilerinizi bekliyorum.

Rise of Nations, Empire Earth, World in Conflict tarzı oyunlar var ancak C&C Generals ve Zero Hour paketi gibi keyif veren bir oyun bulmak zor. Ara ara yükleyip oynarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rise of Nations, Empire Earth, World in Conflict tarzı oyunlar var ancak C&C Generals ve Zero Hour paketi gibi keyif veren bir oyun bulmak zor. Ara ara yükleyip oynarım.
Maalesef ben de Generals Zero Hour'dan sonra boşta kalanlardanım. Bi' ara şöyle bir oyuna sarmıştım strateji olarak, biraz beğenmiştim aslında. Deneyebilirsiniz.

Age of Empires 3 generals kadar olmasa da çok güzel. Onlie tadından yenmiyor. :) Özellikle FFA modu. Generals 2 çıkacaktı adamlar vazgeçtiler Generals kadar güzel olmadığı için. Bir de bu strateji konusunda çok büyük bir boşluk var ve hiç bir firma doldurmak istemiyor. Eskisi gibi güzel strateji oyunları yok piyasada. Microsoft Age of empires 4 çıkartacak ama ne zaman tam belli değil.

Generals'i cazip kılan ve sevdiren modern silahlar idi. Şu an Steam yaz indirimlerinden Sudden Strike 4 aldım. Bir de Wargame: Red Dragon alacağım. Sudden Strike 4 (COH 2 gibi) Wargame oyunları oynamadım ama modern denizaltılar, uçaklar, helikopterler var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wargame oyunları söylediğiniz oyunlara benzemiyor , tamamen taktik oyunu ve zor bir oyun , ben size Dawn of War'ın ilk serisini öneririm, bana kalırsa en iyi oyunu WH40K Dawn of War Dark Crusade
ardından çıkan Soulstorm'da ayriyeten 2 ırk daha var fakat campaing haritası bana çok karışık geldi pek sevmedim, oyunların fiyatı 5,25 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı