Strateji oyunu önerisi

Bahtsizyolcu

Picopat
EU IV ve HOI IV dışında strateji önerirseniz sevinirim. Mount & Blade serisini almayı düşünüyorum ama buraya da bir sormak istedim. Oyun zor olursa benim için daha iyi olur, günde boş saatim çok olmuyor bilgisayara geçtiğimde de sıkılmamak istiyorum. Öneriler için şimdiden teşekkürler.

Eu IV ve HOI IV dışında strateji önerirseniz sevinirim. Mount & Blade serisini almayı düşünüyorum ama buraya da bir sormak istedim. Oyun zor olursa benim için daha iyi olur, günde boş saatim çok olmuyor bilgisayara geçtiğimde de sıkılmamak istiyorum. Öneriler için şimdiden teşekkürler.

Çok eski ama güzel bir oyun pizza tycoon 2

Red alert 2 olabilir.
Bakacağım hocam.
Çok eski ama güzel bir oyun pizza tycoon 2
Tür de belirtmem gerekirdi sanırım, benim hatam. Bu tür değil de HOI IV tarzı oyunlar istiyorum.
Total War hammer 2 ve 3'e bakmanızı öneririm. Darkest Dungeon tarzı oyun oynarsanız zor bir oyundur.
Total War Hammer 2 almayı düşünüyordum fakat fiyatını görünce biraz çekindim, ertelemek zorunda kalacağım.

Eu IV ve HOI IV dışında strateji önerirseniz sevinirim. Mount & Blade serisini almayı düşünüyorum ama buraya da bir sormak istedim. Oyun zor olursa benim için daha iyi olur, günde boş saatim çok olmuyor bilgisayara geçtiğimde de sıkılmamak istiyorum. Öneriler için şimdiden teşekkürler.

Tam konuyu görünce HOI 4 diyecektim ki istemiyormuşsunuz. Warband eskidir ama güzeldir tabii ben ufak bir yenilgide yeniden başlıyorum ama sarıyor. Warband deneyin severseniz ve daha fazlasını isterseniz veya grafiklerden rahatsız olursanız Bannerlord deneyebilirsiniz. Yani HOI4 ve EU4 istememişsiniz ama oyunu anlayınca çok zevk alıyorsunuz öneririm.

Bakacağım hocam.

Tür de belirtmem gerekirdi sanırım, benim hatam. Bu tür değil de HOI IV tarzı oyunlar istiyorum.

Total War hammer 2 almayı düşünüyordum fakat fiyatını görünce biraz çekindim, ertelemek zorunda kalacağım.

Oyunun ismine bakmayın çok karmaşık ve komplike bir oyundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı