Geniş Açık Dünyalı RPG Oyun Önerisi

Daha fazla  
Merhabalar, bu aralar geniş açık dünyalı RPG aryorum. Daha çok macera olabilir. Oynadığım ve beğendiğim açık dünya ve RPG oyunlar şu şekilde:

Kingdom Come: Deliverance
Witcher 3: Wild Hunt
Fallout 4
Elder Scrolls Skyrim
Watch Dogs 2(ne kadar RPG diyebilirim bilmiyorum)
GTA 5
Middle-Earth: Shadow of Mordor

Oyunlarda tür ayrımı pek yapamıyorum. Yani sizin önerdiklerinizi oynamış olabilirim ama onun RPG olduğunun pek farkında değilimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vampyr,mass effect andromeda, Dragon's dogma dark arisen, dragon age origins ,dragon age inqusition, tüm borderlands serisi ve tam rpg sayılmasada Dying light
Mass effect andromeda fazla görsel olarak renkli geliyor, hikayesi umarım iyidir. Deneyeceğim. Dying Light i yazacaktım ama daha çok parkur olduğu için yazmak konusunda tereddüt ettim. Ki beğendiğim bir oyundu. Borderlands Ne kadar rpg denir bilmiyorum. Ama çok tavsiye ediliyor. Onu da deneyeceğim. dragon serisini oynayacağım.
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Dediğim gibi oblivion biraz eski geliyor.

Mass effect andromeda fazla görsel olarak renkli geliyor, hikayesi umarım iyidir. Deneyeceğim. Dying Light i yazacaktım ama daha çok parkur olduğu için yazmak konusunda tereddüt ettim. Ki beğendiğim bir oyundu. Borderlands Ne kadar rpg denir bilmiyorum. Ama çok tavsiye ediliyor. Onu da deneyeceğim. dragon serisini oynayacağım.

Dediğim gibi oblivion biraz eski geliyor.
Dragon's Dogma ve dragon age farklı seriler onuda söyliyeyim. Mass effect andromeda ise tamamen ortalama(belki azıcık üstü) denilebilecek düzeyde bir oyun. Aklıma bir de middle earth shadow of mordor ve shadow of war oyunları geldi onlarda bakmaya değer oyunlar👍

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı