Açık dünyalı oyun önerisi

Elden Ring olabilir efenim.

Elden Ring gibi boss fazla olan bir tarz istemiyorum çünkü Nioh'da beni tokatladıkları için sinirim bozuldu.

NieR: Automata önerebilirim, güzel bir oyun. Bahsettiğiniz gibi level atlayarak geliştirmeler yapabiliyorsunuz, güzel dövüş animasyonlarına sahip.

Deneyeceğim teşekkürler.

NieR: Automata önerebilirim, güzel bir oyun. Bahsettiğiniz gibi level atlayarak geliştirmeler yapabiliyorsunuz, güzel dövüş animasyonlarına sahip.
Eklemeyi unutmuşum, bunu düzenleme olarak varsayalım. Oyunda hatırladığım kadarıyla 3 ana karakter vardı, 1. ana karakter ile oyunu bitirdiğiniz zaman 2. ana karakterin hikayesi ile devam edebiliyorsunuz ve 3. ana karaktere kadar böyle ilerliyordu. Ben 1. ana karakterin hikayesini bitirince ara vermiştim, sonra girmek aklıma gelmedi.

Eklemeyi unutmuşum, bunu düzenleme olarak varsayalım. Oyunda hatırladığım kadarıyla 3 ana karakter vardı, 1. ana karakter ile oyunu bitirdiğiniz zaman 2. ana karakterin hikayesi ile devam edebiliyorsunuz ve 3. ana karaktere kadar böyle ilerliyordu. Ben 1. ana karakterin hikayesini bitirince ara vermiştim, sonra girmek aklıma gelmedi.

Boss oranı nedir peki genel olarak fazla boss var mı?

Boss oranı nedir peki genel olarak fazla boss var mı?
Görev içinde sağlam hem mini hemde hard boss'lar bulunmakta, yan görevlerde de olabilir belki onu bilmiyorum. Ben bu tarz oyunları ana hikaye üzerinden oynayıp bitirenlerdenim.

İlk görevde hard bir boss mevcut ve eğer o boss'a yenilirseniz otomatik olarak baştan başlıyorsunuz ve o boss'u yenene kadar bu şekilde döngüye giriyorsunuz.

@ErdemdDL
Eğer hala dediğin tarzda oyun arıyorsan Bloom Hunt var fakat PvP gibi yerlerden silah alıp karaktere göre özel güçlerimizin olduğu, kimi zaman uçtuğumuz kimi zaman yarasa fırlattığımız, kafa dağıtmalık bir oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı