Genshin Impact 60 FPS kilidi nasıl kaldırılır?

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Genshin Impact maximum 60FPS ayarı var. Bu kısıtlamayı nasıl kaldırabilirim? İnternette yabancı kaynaklardan çeşitli videolar gördüm ama önce bir sosyale yazayım dedim.

Genshin Impact oyununun 60 FPS kısıtlamasını aşmanın bir yolu yoktur. Oyunun kısıtlaması, oyun deneyimini düzenlemek ve tüm oyuncular için adil bir deneyim sunmak için yapılmıştır. Ayrıca, oyunun grafiklerinin ve animasyonlarının 60 FPS ile uyumlu olduğu ve daha yüksek FPS'de problemler yaşanabileceği de düşünülmüştür. Oyunun bu kısıtlamasını aşmak istemiyorsanız, oyun deneyiminizi optimize etmek için diğer seçenekleri deneyebilirsiniz, örneğin, oyun ayarlarını optimize etmek veya sistem performansını iyileştirmek için gerekli güncellemeleri yapmak.

Genshin Impact oyununun 60 FPS kısıtlamasını aşmanın bir yolu yoktur. Oyunun kısıtlaması, oyun deneyimini düzenlemek ve tüm oyuncular için adil bir deneyim sunmak için yapılmıştır. Ayrıca, oyunun grafiklerinin ve animasyonlarının 60 FPS ile uyumlu olduğu ve daha yüksek FPS'de problemler yaşanabileceği de düşünülmüştür. Oyunun bu kısıtlamasını aşmak istemiyorsanız, oyun deneyiminizi optimize etmek için diğer seçenekleri deneyebilirsiniz, örneğin, oyun ayarlarını optimize etmek veya sistem performansını iyileştirmek için gerekli güncellemeleri yapmak.

Peki bu gibi videolar gerçekten işe yarıyor mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alakası yok animasyonla veya grafiklerle. Aynı oyunun IOS sürümünde 120 fps desteği var. İşin komik tarafı, hiçbir IOS cihaz şu oyunda stabil 120 fps deneyimi sunacak kadar güçlü değil. 120+ fps desteği, bilgisayar için çok isteniyor ama optimize etmeme konusunda baya kararlı Hoyoverse. 2 yılda 120 fps desteği gelmemesinin başka bir açıklaması yok.
Bu kısıtlamayı açan bir program var ama kullanan bazı şanssız kişiler 3. parti yazılım kullanımı sebebiyle ban yedi. O yüzden riske girmeye değecek bir şey olduğunu düşünmüyorum.

belki çok geç olabilir ama hala forumdaysanız yazıyım fps kaldırmak için çok basit bir eklenti yetiyor ama ekran kartınız gtx1650 max grafiklerde ancak oyuna yetecektir diye düşünüyorum kendim 1440p ultrada 120-165 fps arası alıyorum isterseniz size yardımcı olabilirim ban riski %1 gibi bir şey

belki çok geç olabilir ama hala forumdaysanız yazıyım fps kaldırmak için çok basit bir eklenti yetiyor ama ekran kartınız gtx1650 max grafiklerde ancak oyuna yetecektir diye düşünüyorum kendim 1440p ultrada 120-165 fps arası alıyorum isterseniz size yardımcı olabilirim ban riski %1 gibi bir şey
bana söyleyebilir misiniz@EiRaiden

Bende az önce indirdim, hayatımda bundan daha kötürüm bir oyun görmedim, 60 FPS'i gördüm 4 saatlik beklemeyi direkt silip oyunuda siliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı