Genshin Impact karakterlerinin hasarı kendiliğinden azaldı

Ryujin

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Genshin Impact oynuyordum dün karakterlerimi yükselttim. 2 karakterimin saldırısı 1000'in üzerine çıktı. Fakat bugün oyuna girdiğimde 1000 üzeri hasarı olan karakterimin damagei 800'lere düşmüş. Bunun nedeni nedir? Yükseltme yaptığımda 29 macera rütbem vardı. Bugün yani sorunu fark ettiğim gün ise 30 macera rütbesine sahibim. Macera rütbem arttığı için mi böyle oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Saldırdığınız düşmanın elementi sebebiyle olabilir mi? Hangi karakterle hangi düşmana saldırdığınızı söylerseniz yardımcı olurum.

Merhaba arkadaşlar. Genshin Impact oynuyordum dün karakterlerimi yükselttim. 2 karakterimin saldırısı 1000'in üzerine çıktı. Fakat bugün oyuna girdiğimde 1000 üzeri hasarı olan karakterimin damagei 800'lere düşmüş. Bunun nedeni nedir? Yükseltme yaptığımda 29 macera rütbem vardı. Bugün yani sorunu fark ettiğim gün ise 30 macera rütbesine sahibim. Macera rütbem arttığı için mi böyle oldu?

Kullandığı yadigarları değiştirmiş olabilrsin, arkadaşın dediği gibi aynı elemente karşı aynı element kalkanı kullanan (buz, elektro, ateş, su fatuileri ile büyücüleri) veya o zaman takımındaki bir karakterin direnç kırıcı yadigar taşıyan bir karakterde kurmuş olabilirsin. CRT rate ile CRT DMG arasındaki oranı güzel kurarak 30 arda 6 7 k vurabilirsin :)

Hocam belki de siz 1000 saldırı puanını gördüğünüz sırada hasarı arttıran yiyeceklerin etkisindeydiniz ve ertesi gün oyuna girdiğinizde yiyeceklerin etkisi geçtiği için saldırı puanınızı 800 olarak gördünüz. Birkaç kere benim de başıma gelmişti çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı