Zula'ya ilgi neden azaldı?

Bilgisayarım çok iyi olmayınca iyi kötü oynuyordum. Hatta birkaç arkadaşıma da diyip beraber oynuyorduk. Ben onlara gidiyordum, onlar bize vs . Sonra para yatırmadan bir bk olmadığını gördüm. 5 yıldır oynamıyorum daha da oynanmaz zaten. Onun yerine TF2 , Valo ; birkaç gündür de yeniden CS falan oynuyorum :)

İçerik üreticileri Zula'dan ünlenip sonra ya başka içeriklere geçtiler ya da bıraktılar. O yüzden. Eskiden çok daha p2w di ama oynanıyordu oyun. Düz m4 ile bile oynamak için giriyordu insanlar. Şuanda o kitle gitti.

P2W, beni soğutan olay süreli silah skinleri ve skinleri almak istediğimde illa para bayılma olayı. Yani oyunun her tarafından illa para basılacak bir şey çıkıyor.

P2W yaparak kendi ayaklarına sıktılar. Bir insan hiç mi düşünmez biz bu oyunu böyle yaparsak batar diye? Neyse umrumda bile değil, müstahak bu oyuna.

Zula'nin son aktif klanlarindan biriyiz 2.siraya geldiğimizde biz bile bırakabiliriz dün Battle teams 2'ye başladım şimdilik güzele benziyor deneyebilirsin Valorant gibi karmaşık Zula gibi P2W değil.

Ben de eskiden oynuyordum. Esas P2W olduğu eskidendi bana göre. İyi silahlar gerçek para ile satılıyordu. O zamanlarda sınırsız silah toplama fantezisi vardı. Silahların oyun içi para ile satıldığı bir güncelleme gelince oyuncu sayısı azalmaya başladı. Çünkü oyuna para harcayan hesaplar çöp oldu. İnsanlarda sıkıldı tabi. Ben zaten 2. bombayı kaldırdıklarında artık ne yazdım hatırlamıyorum ama facebook sayfasına daha da mesaj yazmamı engellediler. Tactic Force betasına katıldım sarmadı. Valorant çıktığında başladım sarmadı. CS Go da beceremedim. Alışmışım zula mekaniklerine. Valorant bir bakayım dedim tekrar, ilk defa oynayacağım oradan başlıyorlar sövmeye, laf etmeye. Herkes prof olmuş. Kimsede tahammül yok. Arkadaş takımı olmadan bu tür oyunlar sarmıyor benim için. Dolayısıyla bıraktım. En iyisi hikayeli oyunlar. Onun haricinde de Metin2 gibi pazar sistemi olan yeni bir oyun çıksa oynarım.

Zula'nin son aktif klanlarindan biriyiz 2.siraya geldiğimizde biz bile bırakabiliriz dün Battle teams 2'ye başladım şimdilik güzele benziyor deneyebilirsin Valorant gibi karmaşık Zula gibi P2W değil.
Geçen fragmanı görmüştüm, bakacağım bir oyun.

Ben de eskiden oynuyordum. Esas P2W olduğu eskidendi bana göre. İyi silahlar gerçek para ile satılıyordu. O zamanlarda sınırsız silah toplama fantezisi vardı. Silahların oyun içi para ile satıldığı bir güncelleme gelince oyuncu sayısı azalmaya başladı. Çünkü oyuna para harcayan hesaplar çöp oldu. İnsanlarda sıkıldı tabii. Ben zaten 2. bombayı kaldırdıklarında artık ne yazdım hatırlamıyorum ama Facebook sayfasına daha da mesaj yazmamı engellediler. Tactic Force betasına katıldım sarmadı. Valorant çıktığında başladım sarmadı. CS:GO'da beceremedim. Alışmışım Zula mekaniklerine. Valorant bir bakayım dedim tekrar, ilk defa oynayacağım oradan başlıyorlar sövmeye, laf etmeye. Herkes prof olmuş. Kimsede tahammül yok. Arkadaş takımı olmadan bu tür oyunlar sarmıyor benim için. Dolayısıyla bıraktım. En iyisi hikayeli oyunlar. Onun haricinde de Metin2 gibi pazar sistemi olan yeni bir oyun çıksa oynarım.

Geçen fragmanı görmüştüm, bakacağım bir oyun.

Karmaşık bir oyun değil sende benim gibi bir oyuncusun anladığım kadarı ile hoşuna gidicektir seninde ve evet Valorant'ta bana da çok sövüyorlar :) hepsi prof.

Eskiden başla dediğim an başlardı sunucular falan dolu olurdu. Şimdi oyuna bir girdim, 3 dakika eşleştirme bekliyoruz. Neden ilgi azaldı?
hocam p2w olması çok büyük bir etken ayrıca sizlerin düşüncesini bilmem ama kitlesini berbat buluyorum ve son olarak bu da şahsi düşüncem, cs2 gibi bir devin haberi gelmişken midem ne valorantı ne de zulayı kaldırıyor

Geri
Yukarı