Hediye Genshin Impact Kod

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılım sağlama kararı aldım ve aldığım kararlar çerçevesinde düşüncelerimi son kez değerlendirip fikirlerimi hür bir şekilde beyan etme hakkımı kullanarak aşağıdaki kelimeyi sarf ediyorum;

Katıldım.

Ben de sizlerin katılma eylemini onayladım.
Bende benim katılma eylemimi ve arkadaşın katılım sağlama kararı almasını ve aldığı kararlar çerçevesinde düşüncelerini son kez değerlendirip fikirlerini hür bir şekilde beyan etme hakkını kullanarak katıldığını beyan edişini onayladığınız için teşekkür ediyorum.

Bende benim katılma eylemimi ve arkadaşın katılım sağlama kararı almasını ve aldığı kararlar çerçevesinde düşüncelerini son kez değerlendirip fikirlerini hür bir şekilde beyan etme hakkını kullanarak katıldığını beyan edişini onayladığınız için teşekkür ediyorum.
Her ikinizin katılma talebi gönderip şahsımca onaylanması sebebiyle teşekkür etmenden dolayı ben de rica ediyorum. Başarılar dilerim. :)

Bende zaten olduğu için gerek duymuyorum ama katılıyorum.
Arkadaşım çok istiyor ona hediye edeceğim.

Bende zaten olduğu için gerek duymuyorum ama katılıyorum.
Sende var ise neden alıyorsun? Önümüze 3 seçenek çıkıyor.

1. Discord kurallarını ihlal edip satacaksın.
2. Benden alıp hediye olarak dağıtacaksın.
3. 2 kodu da mümkün ise kullanacaksın.

Umarım ihtiyacı olana çıkar. 🌞

Sende var ise neden alıyorsun? Önümüze 3 seçenek çıkıyor.

1. Discord kurallarını ihlal edip satacaksın.
2. benden alıp hediye olarak dağıtacaksın.
3. 2 kodu da mümkün ise kullanacaksın.

Umarım ihtiyacı olana çıkar. 🌞

Arkadaşım çok istiyor ona vereceğim istemez ise 3. seçeneği uygulayacağım. Veya Discord sunucumda çekiliş yapacağım.

Bana çekiliş sitesi önerecek var mı? Sitede geri sayım olacak ve sonuç paylaşılacak. Ayrıca katılımcılar sonuç sayfasında görünecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı