Genshin Impact Pity Nedir?

Jonhh

Centipat
Daha fazla  
Bir banner üzerinden toplamda kaç kez açılım yaptığımızı görebileceğimiz bir yer var mı?

Ve bunun ismi Pity mi? Tam bilmiyorum.

Hocam konuyu hortlattım da şuanda sizce Kazuha mı mantıklıdır yoksa sonraki güncelleme ile yoimiya mı?
Tek 5 yıldız karakterim Ayaka bu arada.
Sormadınız ama bence Kazuha. Support olarak çok iyi olabiliyor diye duymuştum destek yani. Yanlışsa @O Görkem düzeltir sanırım. Yani DPS lazımsa yoimiya destek lazımsa Kazuha. Bunu diğer arkadaş daha iyi açıklar. Kendimce Kazuha diyebilirim.

Hocam konuyu hortlattım da şuanda sizce Kazuha mı mantıklıdır yoksa sonraki güncelleme ile yoimiya mı?
Tek 5 yıldız karakterim Ayaka bu arada.
Kazuha en iyi support fakat DPS eksikliğinizden dolayı önermem uygun olmaz. Yoimiya iyi fakat daha iyileri de var hatta 3.0'da gelecek, 3.0'ı beklerseniz daha iyi olabilir.
Sormadınız ama bence Kazuha. Support olarak çok iyi olabiliyor diye duymuştum destek yani. Yanlışsa @O Görkem düzeltir sanırım. Yani DPS lazımsa yoimiya destek lazımsa Kazuha. Bunu diğer arkadaş daha iyi açıklar. Kendimce Kazuha diyebilirim.
Kazuha çok iyi dediğim gibi fakat Elindeki tek 5 yıldızlı dps Ayakaymış.

Hocam 3.0 ne zaman gelir? Ve ne gelecek?
2.9 atlanacak 21 gün sonra gelecek.
Hocam kazuha pulladım dün Diluc geldi.
Geçmiş olsun hocam.
50/50 kazandınız en azından hocam. @O Görkem dediği gibi 3.0'a kadar isterseniz biriktirin wish. Orada açarsınız daha avantajlı olur sanırsam. Tabii yine sizin isteğinize kalmış.
Zaten 2.9 olmayacağına göre 3.0'a mecburen biriktirecek 3.0'da güzel karakterler geleceğine inanıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Karakterlerin bir çoğu burada var.

Yeni konular

Geri
Yukarı