Genshin Impact Takım Arkadaşı

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün bilgisayara bu oyunu indirdim. Bana çok karmaşık gözüktü. Uzun zamandır oynayan birileri var mı? Bana yardımcı olabilecek, beraber oynayabileceğimiz arkadaşlar varsa gelin, oynayalım.

Nick: KeshKaan.

Son düzenleyen: Moderatör:
AR 16 olana kadar arkadaşlarınla oynayamayacaksın, hoş olduktan sonra da pek bir şey yapamayacaksın. Co-op olayı çöp olduğu için sildik biz oyunu.

CO-OP olayının pek artısı yok zaten en fazla birlikte bir şeyler kesmeye gidiyorsunuz.

Merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.
Hocam oyunun mevzusunu bilmiyorum. Tek bir karakter yönetip level mi atlıyoruz? Nedir yani bu oyunun tam olarak mevzusu :)
En güçlü sınıf falan var mı yoksa karakteri oynamana bağlı bir durum mu? Oyun içeriği baya geniş o belli.

Çok fazla karakteri geliştirip farklı kombinasyonlar oluşturup dövüşüyorsunuz.

Sanırım oyuna daha yeni başladınız acaba ne kadar oynadınız?
Hocam dün indirdim. Sadece başlangıcı bitirdim. Yani 10 dakika falan oynamış olabilirim. Henüz tam anlamıyla başına geçip oynamadım. Ama hoşuma gitti, bir anime izleyicisi olarak. Karmaşık bir oyun mu?

Hikayesi pek karmaşık değil aslında klişe sayılır ama olayların en azından gelişmesi güzel bir şey.

Şehire gidip bir takım görevler yapmanız gerekiyor ondan sonra karakter ve silah çıkarmak için olan wish (Gacha) olayı açılıyor ve sizin için belli bir hak verecektir. Mail kutusundan da alarak Prigogem (Wish için) verecektir onlar ile açabilirsiniz.

Oradan yapmanızı önerdiğim şu an Klee adlı karakter olan, sınırlı süreli (Karakter gitse bile başkası gelicek) olan yerden açıp 90 adet açtığınız zaman garanti bir 5* karakter gelme ihtimali yüksek olacaktır.

Oyun hediye verirse diğer şeyleri de yapabilirsiniz ama silah önermem.

Oyun hakkında farklı bir önerim dublajı Japonca yapmanız. Hoşunuza gidecektir ve daha orijinal oluyor açıkçası.

Silah, artifact tarzı şeyler karaktere göre verildiği için pek bahsetmedim onlardan biraz başta yapılması gerekeni yazdım.

Bu kanalın videoları yardımcı olabilir ek olarak:

Son düzenleme:
Hikayesi pek karmaşık değil aslında klişe sayılır ama olayların en azından gelişmesi güzel bir şey.

Şehire gidip bir takım görevler yapmanız gerekiyor ondan sonra karakter ve silah çıkarmak için olan wish (Gacha) olayı açılıyor ve sizin için belli bir hak verecektir. Mail kutusundan da alarak Prigogem (Wish için) verecektir onlar ile açabilirsiniz.

Oradan yapmanızı önerdiğim şu an Klee adlı karakter olan, sınırlı süreli (Karakter gitse bile başkası gelicek) olan yerden açıp 90 adet açtığınız zaman garanti bir 5* karakter gelme ihtimali yüksek olacaktır.

Oyun hediye verirse diğer şeyleri de yapabilirsiniz ama silah önermem.

Oyun hakkında farklı bir önerim dublajı Japonca yapmanız. Hoşunuza gidecektir ve daha orijinal oluyor açıkçası.

Silah, artifact tarzı şeyler karaktere göre verildiği için pek bahsetmedim onlardan biraz başta yapılması gerekeni yazdım.

Bu kanalın videoları yardımcı olabilir ek olarak:
Dublajı direk Japonca yaptım zaten :)

Tamamdır, yardımlarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı