Genshin Impact'te çabuk yorulunuyor

acar92

Hectopat
Bir yerden diğer yere giderken daha hızlı gitmek için koşmak istiyorum ama hep bir enerji barım düşüyor sonra yürüyorum. Ben hep böyle hızlı koşmak istiyorum ama yapamıyorum. Bu enerji barını nasıl yavaşlatırım bir çözümü var mı?

Statue of seven lar (yani şu aşşağıdaki heykeller) oyunda haritada kendi sembollerini toplayarak onlara vermen lazım. Böylece her bölgede statue of sevenda seviye atlatarak o sarı barı arttırabilirsin.

Oyunda yeni gibisin sana tavsiyem youtube da türkçe videolar var rehber tarzında. (Eğer ingilizcen iyiyse yabancı videolara bak.) İzle mutlaka. Oyunu kör kütük oynama derim.

Şu bağlantılardan da faydalanabilirsin

Genshin Impact Interactive World Map (Oyunun haritasında herşeyin yerini gösteriyor.)

Genshin Impact Helper Team's Character Builds - Google Drive (Bu da karakterlerin buildlerine bakabileceğin sürekli güncellenen bir kaynak)

1645970132700.png

Statue of sevenlar (yani şu aşağıdaki heykeller) oyunda haritada kendi sembollerini toplayarak onlara vermen lazım. Böylece her bölgede statue of sevenda seviye atlatarak o sarı barı arttırabilirsin.

Oyunda yeni gibisin sana tavsiyem YouTube'da Türkçe videolar var rehber tarzında. (eğer ingilizcen iyiyse yabancı videolara bak.) İzle mutlaka. Oyunu kör kütük oynama derim.

Şu bağlantılardan da faydalanabilirsin.

Genshin Impact Interactive World Map (oyunun haritasında her şeyin yerini gösteriyor.)

Genshin Impact Helper Team's Character Builds - Google Drive (bu da karakterlerin Build'lerine bakabileceğin sürekli güncellenen bir kaynak)

Eki Görüntüle 1317787

Bu oyunda gördüğüm her şeye demek ki büyük bir oyunmuş diyordum Build falanda varmış yine şaşırıp yine büyük bir oyunmuş diyorum ben oyun boyu diyalogları hep atladım ama az buçuk anladım hikayeyi sizce atlamam yanlış mıydı bir de önerdiğiniz YouTube kanalı var mıdır rehber için.

Bu oyunda gördüğüm her şeye demek ki büyük bir oyunmuş diyordum Build falanda varmış yine şaşırıp yine büyük bir oyunmuş diyorum ben oyun boyu diyalogları hep atladım ama az buçuk anladım hikayeyi sizce atlamam yanlış mıydı bir de önerdiğiniz YouTube kanalı var mıdır rehber için.
Dante tips
Boraslitt

Geri
Yukarı