Genshin Impact'te Primogem - Wish kasmak zor mu?

Genshin Impact de primogem/wish kasmak çok zor? Ar 36'im az çok birşeylerden anlamaya başladım izlediğim videolara göre 1 karakteri yüksek tutarsak ar 40-45 e kadar iş görür diyorlar. Traveler 70 diğerleri 40 level. Primo kasmak istiyorum fakat bazi eventteki görevleri yapacak gücüm yok?

Genshin Impact de primogem/wish kasmak çok zor? Ar 36'im az çok birşeylerden anlamaya başladım izlediğim videolara göre 1 karakteri yüksek tutarsak ar 40-45'e kadar iş görür diyorlar. Traveler 70 diğerleri 40 level. Primo kasmak istiyorum fakat bazi Event'teki görevleri yapacak gücüm yok?

Bazı Event'lerde fazla fazla veriliyor primogemler. Fakat onlar da kısa süreli oluyor. Düşük arlarda gelişim daha hızlı ve kolay olduğu için daha çok primogem kasabilirsin.
Bazı karakterler için dediğin 40-45'ar muhabbeti geçerli fakat birçoğu için geçerli değil. Örneğin diluc u ele alalım düşük arlarda düzgün eşyalar veremeyeceğin için güçsüz bir karakter gibi gözüküyor ama yüksek arlarda düzgün bir Build yapabilirsen 60 arda bile kullanabileceğin bir karakter olur.

Bazı Event'lerde fazla fazla veriliyor primogemler. Fakat onlar da kısa süreli oluyor. Düşük arlarda gelişim daha hızlı ve kolay olduğu için daha çok primogem kasabilirsin.
Bazı karakterler için dediğin 40-45'ar muhabbeti geçerli fakat birçoğu için geçerli değil. Örneğin diluc u ele alalım düşük arlarda düzgün eşyalar veremeyeceğin için güçsüz bir karakter gibi gözüküyor ama yüksek arlarda düzgün bir Build yapabilirsen 60 arda bile kullanabileceğin bir karakter olur.
Doğru diyorsun fakat gene zor.

Günlükleri yap. Haritada dolaş sandıklardan falan geliyordu diye hatırlıyorum. Dünya görevlerini vs. yap. Günlükleri yaptıktan sonra bonusda veriyor olması lazım onu da kontrol et.
Yetmiyor 5 yıldız için daha fazlası lazım.

Doğru diyorsun fakat gene zor.

Yetmiyor 5 yıldız için daha fazlası lazım.

5 yıldız ne? 40-45 altında 5 seviye yadigar yok diye biliyorum. Düzgün bir yadigar seti ve ekipmanlarla gayet güçlü olunabilecek bir seviyedesin. Köken taşlarını biriktir hemen harcama. Güçlü bir karakter geldiğinde çıkartıp fullemeye oynarsın. Sadece gezgini yüksek seviyede neden bıraktın? Diğer karakterlerinde seviyelerini yükselt. Onun dışında istersen para at. En kolay kasma yöntemi bunlar zaten başka türlü kasılır mı fikrim yok.

5 yıldız ne? 40-45 altında 5 seviye yadigar yok diye biliyorum. Düzgün bir yadigar seti ve ekipmanlarla gayet güçlü olunabilecek bir seviyedesin. Köken taşlarını biriktir hemen harcama. Güçlü bir karakter geldiğinde çıkartıp fullemeye oynarsın. Sadece gezgini yüksek seviyede neden bıraktın? Diğer karakterlerinde seviyelerini yükselt. Onun dışında istersen para at. En kolay kasma yöntemi bunlar zaten başka türlü kasılır mı fikrim yok.

40'ar da 5 yıldız ihtimali var ama düşük 45'ardan sonra garanti her dungeon bitirince geliyor 5 yıldız.

Yadigardan bahsetmiyorum karakterden bahsediyorum öncelikle. YouTube'da da 1 karakter fullersen yeter diyorlardı.

40'ar da 5 yıldız ihtimali var ama düşük 45'ardan sonra garanti her dungeon bitirince geliyor 5 yıldız.

Karakterden bahsediyorum yadigar değil beni yanlış anladınız karakter için wish biriktireceğim fakat 50/50 kaybettim mona geldi ve wish falan kasmak çok zor oluyor oyunda.

Yadigardan bahsetmiyorum karakterden bahsediyorum öncelikle. YouTube'da da 1 karakter fullersen yeter diyorlardı.

Karakterden bahsediyorum yadigar değil beni yanlış anladınız karakter için wish biriktireceğim fakat 50/50 kaybettim mona geldi ve wish falan kasmak çok zor oluyor oyunda.

En çok Event'lerden kazanırsın. En son oyun için görevlerden Max 50 geliyordu.

Köken taşlarını böyle saçma dileklere atma. Raiden shogun olması lazım şu anda oyunda keşke ona atsaydın. Standart dileklerdense yenilenen dileklere at. Karakter içinde yadigarlarini atağa yönlendirip yükselt ve alakasız Build yapma. Ateş elementli bir karakter alıp gezgin (rüzgar elementli) ile alan hasarı verebilirsin tabii ki karşındaki rakibe göre değişir. Her gün ley hattı vs. yap karakter yükseltmen için gereken malzemeleri toplarsın diğer karakterleride yükseltirsin. Tek karakter ile keyifli ve adamakıllı oynanmıyor bana kalırsa. Tek tek hepsini fullemeye bak. Karakter çıkartma oranları da bayağı saçma çıkmadı diye üzülmede.

Geri
Yukarı