Genuine Intel(r) CPU 2140 CS 1.6 düşük FPS sorunu

E6700 ve bazı işlemciler için 800mhz fsb hızı ile çalıştığı söylenmiş:
Due to chipset limitation, 1066FSB processors can only run at a maxium speed of 800FSB on this motherboard.

Yani e6700'den tam performans alamayacaksın biraz daha düşük olur. Abartı bir durum olacağını sanmam Cs'de rahat edersin.
Anakart aslında Xp için tasarlanmış ama aygıt yöneticisinde eksik bir sürücü yoksa sorun olmaz diye düşünüyorum bu konuda. Mesela G41 anakart alıp quad işlemci de takabilirsin daha rahat edersin.

Steam'dan almanı öneririm ayrıca oyunu, internetten indirince sorunlu oluyor adamı vurmak bile zorlaşıyor, sık sık gitmiyor mermi.

Peki Pc hızlandımı?

Ekran kartı takviyesi yap. Mesela bu: 512MB EAX1550 128BİT EKRAN KARTI PCİE-16X Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Sürücüleri yükledinmi.
Sürücü aradım bulamadım Windows 8'de otamatik yüklü oluyor galiba
Due to chipset limitation, 1066FSB processors can only run at a maxium speed of 800FSB on this motherboard.

Yani e6700'den tam performans alamayacaksın biraz daha düşük olur. Abartı bir durum olacağını sanmam Cs'de rahat edersin.
Anakart aslında Xp için tasarlanmış ama aygıt yöneticisinde eksik bir sürücü yoksa sorun olmaz diye düşünüyorum bu konuda.

Steam'dan almanı öneririm ayrıca oyunu, internetten indirince sorunlu oluyor adamı vurmak bile zorlaşıyor, sık sık gitmiyor mermi.
Oyun steam kütüphanemde de var bir de onu deneyim ama pek işe yarıyacağını zannetmiyorum.Bi deneyim
Sürücü aradım bulamadım Windows 8'de otamatik yüklü oluyor galiba

Oyun steam kütüphanemde de var bir de onu deneyim ama pek işe yarıyacağını zannetmiyorum.Bi deneyim
Eğer bu da olmaz ise Windows XP Home Edition geçeceğim hem kasanın yan kapağında orjinal ürün anahtarı var :D

Anakart aslında Xp için tasarlanmış ama aygıt yöneticisinde eksik bir sürücü yoksa sorun olmaz diye düşünüyorum bu konuda. Mesela G41 anakart alıp quad işlemci de takabilirsin daha rahat edersin.

Steam den de 4 FPS alıyorum en iyi Windows XP Home Edition kurmak

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı