Geometri başlangıcı için 0'dan alan kaynak tavsiyesi

TYT ve AYT matematiğin ortak konuları var: Fonksiyon, permütasyon ve olasılık gibi konular. Ortak olmayan konular da var mesela, integral yahut türev gibi... TYT'de matematiği hikaye şeklinde soruyorlar yani yeni nesil sorular... Bu tarz soruları bol bol çözün.

Öncelikle video izleyerek konuyu pekiştirip sonra test çözün. Karekök yayınları güzel...

Bu yeni nesil matematik için.
Önerebileceğiniz konu anlatımlı
Bir kaynak var mı

Bir de limit türev integral trigonometri için
Sıfırdan mı öğrenmek gerekiyor.
geometrinin ilacı acil yayınları olan mı acaba

Bu yeni nesil matematik için.
Önerebileceğiniz konu anlatımlı.
Bir kaynak var mı?

Bir de limit türev integral trigonometri için.
Sıfırdan mı öğrenmek gerekiyor.

Geometrinin ilacı acil yayınları olan mı acaba?

Öncelikle merhaba, konu anlatımlı kitap yerine "YouTube'tan" video izleyin derim. Önerebileceğim 2 kanal var: Rehber matematik ve şenol hoca... Kendimden örnek vereyim, ben 2018 yılında girdim sınava. AYT matematiği 2 hafta çalıştım ve sadece video izledim. Bayağı doğru cevaplarım vardı. Türev, integral ve trigonometri gibi konuları sıfırdan başlayın. Başka sorunuz varsa cevaplarım.

Öncelikle merhaba, konu anlatımlı kitap yerine "YouTube'tan" video izleyin derim. Önerebileceğim 2 kanal var: Rehber matematik ve şenol hoca... Kendimden örnek vereyim, ben 2018 yılında girdim sınava. AYT matematiği 2 hafta çalıştım ve sadece video izledim. Bayağı doğru cevaplarım vardı. Türev, integral ve trigonometri gibi konuları sıfırdan başlayın. Başka sorunuz varsa cevaplarım.

Limit türev integral trigonometri fonksiyonları sıfırdan alan kaynak var mı
Antrenmanlarla 3 varmış ama iyi değilmiş

Başka var mı?
Khan academy var play storda matematik ve geometri çok güzel anlatıyor bir bak derim.

Paralı mı hocam.

Teşekkürler hocam peki limit integral trigonometri sıfırdan alan kaynak var mı?

Karekök 0 fasikülleri.

Antrenmanlarla matematik güzel değil ve pişman da oldum aldığıma. Karekök yayınlarında var.

Antrenman çözmek benim için dönüm noktası olmuştu. Sayısal alanına yönelmemi sağlayan kitaptı. Düşüncenize katılmıyorum.

Sağ olun hocam şimdi fonksiyon daha dahil bütün AYT'yi kapsıyor mu?

Fonksiyon konusunu anlarsan diğer konuları da anlarsın. Mesela trigonometri çözerken fonksiyon çözmekten farklı bir şey yapmıyorum. Karekök 0 fonksiyon ile başlayın. Sonra gerisi gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı