Geometri için kaç kaynak çözülmeli?

İkisi gayet yeterli. 10 soru için 8-9 tanesini yapacak seviyeye gelirsin. Arada her derste olduğu gibi kazık soruyorlar. O da birey C seviyesi oluyor ama o sorular kanser. Çözdüğün süreye değmiyor. Sınavın tamamı o zorlukta sorulardan olsa kimse süre yetiştiremez.

Hocam peki ikisini aynı anda mı götüreyim? Yoksa Karekök bittikten sonra mı geceyım?

Arkadaşlar, elimde karekök 0 ve birey b geometri var. Bunları ikisini beraber mi götürmeliyim yoksa tek tek mi çözmeliyim? Ayrıyeten bundan sonra hangi kaynağı çözmeliyim?
Hocam ben 2022 YKS için hazırlanıyorum. İstediğim bölüme AYT Sayısal puanım ile gireceğim. (İlk 100 bin civarı.) Şuanda sadece TYT çalışıyorum 1 aylık bir süreç bitti sayılır. Türkçe Matematik Kimya iyi gidiyor fakat geometride basit soruları yapabiliyorum, bazı soruları çözerken ek çizimleri göremiyorum. Ne önerirsiniz sizin kullandığınız kaynakları alayım mı? Konu olarak Üçgenler bitti bitecek ama sorularda bazılarını yapıyorum bazılarını yapamıyorum. Okulda doğru dürüst anlatılmadı ki çoğu formülü bile yeni gördüm denilebilir.

Bunun dışında genel YKS önerileriniz varsa dinleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı