Gerçek fiber internet hızı sunan ISS var mı?

Hocam şunu da ekleyeyim olaya sadece hız üzerinden bakmak da yanlış. Fiberoptik altyapı diğer altyapılara göre çok daha az kayıp yaşanan çok daha stabil bir altyapıdır. Yani fiber altyapıyı her türlü VDSL veya ADSL altyapıya tercih ederim.

Gerçek anlamda fiber hızı sunan firma var mı? Fiberi bile Türkiye şartlarında tam olarak bilemiyoruz. Bizi VDSL hızları sunarak genelde fiber net diye kandırdıkları için olsa gerek.

Genelde gördüğüm maksimum 100Mbps fiber ismindeki paketler.

TurkNet ve Turkcell. Altyapı uyumlu ise tabii.

Gerçek anlamda fiber hızı sunan firma var mı? Fiberi bile Türkiye şartlarında tam olarak bilemiyoruz. Bizi VDSL hızları sunarak genelde fiber net diye kandırdıkları için olsa gerek.

Turknet kendi altyapısı varsa gerçek fiber veriyor Ben kullanıyorum gerçekten muhteşem 👌🏻

Turknet sitesinden altyapı sorgulaması yapın eger 1000 mbps sonucu alıyorsanız direk geçebilirsiniz
Turknet in kendi altyapısı olması lazım TT altyapısı ile olmaz

Süperonline FTTH altyapın varsa parasını verip 10000Mbit hız bile alabilirsin. Ben FTTH cam fiber altyapı ile süperonline 200Mbit paket kullanıyorum. Avustralya'ya gittiğimde evde 4000'e 4000 simetrik bağlantımız var, onu kullanıyoruz.

@226261 Avustralya'da o bağlantı ücreti kaç para peki bir de asgari ücret ne kadar?
Asgari ücret yapılan işlere göre farklılık gösteriyor. Ama vasıfsız işçiler için asgari ücret aylık olarak asgari seviye olarak 3000 Avustralya doları olarak başlıyor. İnternetin ücreti aylık 492 Avustralya doları.

Geri
Yukarı