Gerçek Fotoğraflarımızı Paylaşalım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Neşeli Enginar Bu forumda öyle insanlar yok ama okulda okulun %80'i insanı dış görünüşü; futbol, basketbol,voleybol gibi oyunlarda ve bilgisayarda böyle CS:GO, PUBG ve ZULA gibi oyunlar oynayıp oynamamasına göre üsteliyor veya kötülüyor. Mesela ben zekiyim ama hiç kimse bana saygı göstermiyor ve minik bir kesim dışında herkesden dışlanıyorum, ama kendimi övmek gibi olmasın bazı hocaların gözdesiyim.

@Neşeli Enginar Bu forumda öyle insanlar yok ama okulda okulun %80'i insanı dış görünüşü; futbol, basketbol,voleybol gibi oyunlarda ve bilgisayarda böyle CS:GO, PUBG ve ZULA gibi oyunlar oynayıp oynamamasına göre üsteliyor veya kötülüyor. Mesela ben zekiyim ama hiç kimse bana saygı göstermiyor ve minik bir kesim dışında herkesden dışlanıyorum, ama kendimi övmek gibi olmasın bazı hocaların gözdesiyim.

Taktığın şeylere bak. Gelip geçer salla gitsin, akışına bırak.

Demek ki dogru yoldasin, ileride is basvurusuna gittiginde patronun sana CS:GO'da Levelini sormayacak zaten. :)

IMG_2134.JPG

1 Sene önceki harika ışık şartları altında çektiğim bir fotoğraf. Lipton virali gibi oldu ama neyse.

5 like isterim dedim. 5 like gelince atıcam demedim hehehe :kedi:

(Debriyaja aban, tak geriye, bas gaza.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı