Sistemlerimizi Paylaşalım

Masamı nasıl düzenleyeceğim hakkında sürekli kararsızlık içinde kalıyorum. Belki aynılarını yaşayanlar vardır, birbirimize ilham vermiş oluruz. Benim sistemim Gojou Satoru temalı gibi bir şey. Ben başlıyorum;
Eki Görüntüle 1014234
Eki Görüntüle 1014233
Eki Görüntüle 1014232

Evet viski kutusunu kamerayı yukarıda tutmak için kullanıyorum. :D
Bu kadar gösterişi sevmeyen tek ben miyim? Parıl parıl güzel olmuyor, sadelik severim ben.

Bu kadar gösterişi sevmeyen tek ben miyim? Parıl parıl güzel olmuyor, sadelik severim ben.
Ben de ilk başlarda RGB olayını pek sevmiyordum hocam. Geceleri ışık olması daha güzel duruyor ama, böyle bir sistem istiyordum ilk başta;
ugql0l820zr31.jpg

Buralara gelerek hayallerimi süslüyorum inşallah bir gün bizimde olur :)
Güzelmiş.
Ben benimkini atmasam daha iyi.
Umarım daha iyisine sahip olursunuz. Teşekkür ederim.

Ben direkt imzamdan atayım. 8.5-9 yıllık emektar.
Burada görüp beğendiğim sistemlere örnek verecek olursam @Dreamwalker hocamın beyaz 5000D Airflow kasalı ve 3080 Suprim X'li canavarı ve Odasının düzeni ve aydınlatması olarak da @SideWinder hocamın sistemini ve ortamını beğeniyorum.

Son düzenleme:
Bir ego kasma kokusu alıyorum hocam..
Üst düzey bir sistemim olsa anlayabilirdim bu dediğinizi, 10400F ve 1660 Super kullanıyorum yani. Kullandığım fanların tanesi de 50TL, neyin egosu olsun?

Her eve lazım aslında böyle bir sistem. :D Linus Tech Tips tarzı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı