Gerçek hayatta anime kızları gibi kızlar var mı?

1625950449648.png
1625950465118.png

Buyrun hocam.

Arkadaş anime anime anime ne animeyi iş arkadaş bıktım ya bırakın şu iğrenç şeyleri 😤

Ben sana emirimi uygula mı diyorum?

İnşallah kapanır 🙏
"Sana emirimi uygula mı diyorum" diyen de sizsiniz; "bırakın şu iğrenç şeyleri", "inşallah kapanır" diyen de sizsiniz. Sizin gibi, insanların zevklerine saygı göstermekten ve adam akıllı cümle kurmaktan aciz kişiler umarım forumdan kaybolur 🙏

Son düzenleme:
"Sana Emir'imi uygula mı diyorum" diyen de sizsiniz; "bırakın şu iğrenç şeyleri", "inşallah kapanır" diyen de sizsiniz. Sizin gibi, insanların zevklerine saygı göstermekten ve adam akıllı cümle kurmaktan aciz kişiler umarım forumdan kaybolur 🙏

Flamewarı bitirin pls.

"Sana Emir'imi uygula mı diyorum" diyen de sizsiniz; "bırakın şu iğrenç şeyleri", "inşallah kapanır" diyen de sizsiniz. Sizin gibi, insanların zevklerine saygı göstermekten ve adam akıllı cümle kurmaktan aciz kişiler umarım forumdan kaybolur 🙏

Sana mı soracağım forumdan ayrılmayı?
Bıktım arkadaş sana ne bundan!
Önce saygılı ol sonra karşı tarafın saygısını sorgula.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana mı soracağım forumdan ayrılmayı?
Bıktım arkadaş sana ne bundan!
Önce saygılı ol sonra karşı tarafın saygısını sorgula.
Sana forumdan ayrıl yazmamış, "adam akıllı cümle kurmaktan aciz kişiler umarım forumdan kaybolur" yazmış. Size forumdan ayrılın, forumu terkedin demiyor.
"...bırakın şu iğrenç şeyleri..." yazan da sizsiniz, "Önce saygılı ol..." yazan da sizsiniz. Ne kadar mantıklı?

Yeni konular

Geri
Yukarı