Gerçek zamanlı koruma nasıl açılır?

BabaBoi06

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir şey yapıp PC'nin virüs ve tehdit kısmındaki gerçek zamanlı koruma vs kapadım. Nasıl geri açacağım? Virüslü bir şey iner de PC gider diye korkuyorum.

Dosya Ekleri

• f38b73b2-2b8c-48fb-a3bb-01e2291ed6a3.jpg
    f38b73b2-2b8c-48fb-a3bb-01e2291ed6a3.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 79
Kapatma diyor fakat, açma işlemi var. Kolayca açabilirsiniz, güvenli uygulama.

Yalnız siz bayağı Defender'ı sistemden kaldırmışsınız gibi. Hangi yöntemle devre dışı bıraktınız açıklar mısınız?

Yalnız, siz bayağı Defender'ı sistemden kaldırmışsınız gibi. Hangi yöntemle devre dışı bıraktınız açıklar mısınız?

Yok hocam. Kapatmış sadece. Kapatınca böyle bir uyarı veriyor. Anlamı: Cihazınızda Anti-Virüs yok. Yani Defender kökten devre dışı kalmış demek.

Yok hocam. Kapatmış sadece. Kapatınca böyle bir uyarı veriyor. Anlamı: Cihazınızda Anti-Virüs yok. Yani Defender kökten devre dışı kalmış demek.
3. parti araçlarla kapatmışsa doğru, evet. Tabii yine de hangi yöntemle yaptığını bize bildirmesi işimize yarar. Sizin yaptığınız öneri işe yarayabilir ayrıca.

3. parti araçlarla kapatmışsa doğru, evet. Tabii yine de hangi yöntemle yaptığını bize bildirmesi işimize yarar. Sizin yaptığınız öneri işe yarayabilir ayrıca.

Yarayacak zaten hocam. Büyük ihtimal çözer. Eğer bir şekilde sistemden kaldırmışsa o zaman zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı