Windows defender gerçek zamanlı koruma nasıl açılır?

impressive2606

Hectopat
Daha fazla  
Gerçek zamanlı koruma açık olmasına rağmen Windows Defender'e baktığımızda kapalı olduğunu görüyorum bir türlü çözümünü bulamadım internette kaynaklar eksik veya denk gelmedim lütfen bilen bir arkadaşımız yardımcı olsun.

3pgB4p.jpg

Her hangi fikri olan varmı teşekkürler herkese.

Hocam registery ayarlarında bir oyna Başlat>Çalıştır>regedit bu kısma giriş yap. Sonrasında "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender" bu kısma gel, burada sağdaki pencereye sağ tıkla "New>Dword 32" seç burada yeni bir değer ekleyecek. Adını "DisableAntiSpyware" şeklinde değiştir ve değeri "1" yaparsan kapatır. "0" yaparsan ise açar. Bir dene istersen.

Hocam registery ayarlarında bir oyna Başlat>Çalıştır>regedit bu kısma giriş yap. Sonrasında "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender" bu kısma gel, burada sağdaki pencereye sağ tıkla "New>Dword 32" seç burada yeni bir değer ekleyecek. Adını "DisableAntiSpyware" şeklinde değiştir ve değeri "1" yaparsan kapatır. "0" yaparsan ise açar. Bir dene istersen.

hocam teşekkür ederim ilgin için ama ne yazık ki hala aynı işe yaramadı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı